2733
2734
چه جالب 😍 چه رنگی میشه حالا

بستگی به این داره که مامان باباش چه رنگی بوده الان بچه های گربه من مثل مامانشون سبز ابی شده

شما برو بهشت بزار ما بریم جهنم🫂سر انسان طراحی شده رو گردنش باشه ولی مال بعضی ها جای دیگست😒حق نداری دینت و اعتقاداتت رو به کسی تحمیل کنی 🐈‍⬛🥀همه ما انسان هستیم ولی یه عده فکر میکنن خدان🤥اگه نظر متفاوت داریم به معنی دشمنی ماباهم نیست🤌🏻😓
گلوگوله میشه ولی باز بو میده درش هم بازه سر بسته نیست

اها برا منم سر بسته نیست نمیدونم :/ حساس نشو تازه هر از گاهی مدفوعشو باز کن ببین توش کرم و اینا نباشه

به خودم قول دادم رو کسی به جز خودم دیگه حسابی باز نکنم 🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی گرونه ؟؟ من نمیتونم زیاد بهشون غذا بدم دلم براشون می سوزه 

چیزای ارزونی ک میتونی بدی مثلا گردن مرغ رو بپزی و گوشتشو بدی استخونشو ندیا چون گیر میکنه تو فک و گلوشون میمیرن یا اینکه غذای خشک فیدار بگیر ارزونه ایرانیه اگه بازشو پیدا کنی کیلویی ۴۸ تومنه فک کنم  

اها برا منم سر بسته نیست نمیدونم :/ حساس نشو تازه هر از گاهی مدفوعشو باز کن ببین توش کرم و این ...

حتما

میشه درخواست دوستی بدم سوالی داشتم بپرسم؟

پیج اینستاگرامم : natural._.beauty.ir
2728
 شاید خاکش خوب نیست والا من سه تا گربه دارم یه سالشونه از من بیشتر دستشویی میکنن بخدا🤣 ولی بو ...

گربه منم کوچیک بود خیلی پی پی میکرد ..خیلی ..🥴😂الان ۱ بار ..استارتر خاک خوب بگیری بو نداره و زود زود هم عوض کن 

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
احتمالا غذای خونگی میدی بوش زیاده غذای خشک کمتره بوش.. گربه منم وقتی بستنی گربه یا سوپ گربه میخوره و ...

غذای خشک میدم ، مرغ و برنج میدم سبزیجات ندادم هنوز

یه تشویقی هم براش گرقتم که سبز و سفته نمیدونم حالا خوبه یا نه 

گربه منم کوچیک بود خیلی پی پی میکرد ..خیلی ..🥴😂الان ۱ بار ..استارتر خاک خوب بگیری بو نداره و زود ز ...

چه مارکی بگیرم ؟

2738
 چیزای ارزونی ک میتونی بدی مثلا گردن مرغ رو بپزی و گوشتشو بدی استخونشو ندیا چون گیر میکنه تو فک ...

فیدار اصلا خوب نیست هم دندوناشون جرم میبنده هم سنگسازه و ویتامین نداره ..بیشتر میگن نان خشک هست 

فیدار اصلا خوب نیست هم دندوناشون جرم میبنده هم سنگسازه و ویتامین نداره ..بیشتر میگن نان خشک هست  ...

هههعهع من فیدار میدم😣☹️

خوب نیست واقعا ندم؟ 

دیدم دهنش بو میده :,(

غذای خشک میدم ، مرغ و برنج میدم سبزیجات ندادم هنوز یه تشویقی هم براش گرقتم که سبز و سفته نمیدونم حا ...

همون مرغ و برنج بوشو زیاد کرده ..ولی خوب میکنی بهش بده چون گربه من الان عادت کرده فقط و فقط غذا خشک میخوره دیگه سوپ و کمپوت گربه هم نمیخوره  حیلی گرون میافته ..غدا خشک هم فقط چند مارک ..🙄

فیدار اصلا خوب نیست هم دندوناشون جرم میبنده هم سنگسازه و ویتامین نداره ..بیشتر میگن نان خشک هست  ...

اره فیدار سنگ کلیه میاره برای کلیشون خوب نیست ولی خب برا گربه های بیرون میدم یا اینکه یه کیلو رفلکس قاطیش میکنم پول نداریم والا غذا گرونه نمیشه کیلویی ۲۰۰ تومن پول غذا بدی 

چیزای ارزونی ک میتونی بدی مثلا گردن مرغ رو بپزی و گوشتشو بدی استخونشو ندیا چون گیر میکنه تو فک ...

یک کیلو برای چند روزشون کفاف میده ؟

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
 اره فیدار سنگ کلیه میاره برای کلیشون خوب نیست ولی خب برا گربه های بیرون میدم یا اینکه یه کیلو ...

متأسفانه خیلی گرون شده..من کیش هستم اینجا چند برابره ..دوستم جرمگیری کرده گربشو ۳۰۰ اینجا به من ۱و نیم خواسته عقیمش کردم پارسال ۱۲۰۰ تهران ۲۵۰ بود ..حیلی بی انصافا..

2706