2726
نع زیاد نیست ، نگران این بودم که یه چشمشو کوچیک میکنه میبنده

اگه منظورت چشمک گربه ای هست که برات بوس میفرسته..🥰تا حالا دامپزشک نبردی واکسن نزدی

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
 ابریزش بینی ندیدم تاحالا تو گربه هام ولی دست ک میزنی یه کوچولو خیلی کم مرطوبه اره یه چشمشو حال ...

بردم یک واکسنش هم زده ...

من قبلا عروس هلندی داشتم مرد :(

خیلی ناراحتم دوست ندارم گربه ام رو هم از دست بدم 

پیج اینستاگرامم : natural._.beauty.ir

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بردم یک واکسنش هم زده ... من قبلا عروس هلندی داشتم مرد :( خیلی ناراحتم دوست ندارم گربه ام رو هم از ...

ن بابا چیزیش نمیشه الان گربه ی من یه ساله از یه چشمش اشک میاد دایم ولی اهمیت ندادم :/

به خودم قول دادم رو کسی به جز خودم دیگه حسابی باز نکنم 🙃

تو این سن رنگ چشمشون عوض میشه و کاملا طبیعیه نگران نشو اگه دیدی ابریزشش زیاده قطره بچکون

شما برو بهشت بزار ما بریم جهنم🫂سر انسان طراحی شده رو گردنش باشه ولی مال بعضی ها جای دیگست😒حق نداری دینت و اعتقاداتت رو به کسی تحمیل کنی 🐈‍⬛🥀همه ما انسان هستیم ولی یه عده فکر میکنن خدان🤥اگه نظر متفاوت داریم به معنی دشمنی ماباهم نیست🤌🏻😓
2728
 ن بابا چیزیش نمیشه الان گربه ی من یه ساله از یه چشمش اشک میاد دایم ولی اهمیت ندادم :/

خب پس که این طور

برای ابریزش بینیش دکتر گفت که نباید بوی عطر اینا باشه حساسیت پیدا میکنه اما چون ظرف خاکش توی اتاقه من مجبورم که بوگیر و اینا بذارم عطری میشه  همش

تو این سن رنگ چشمشون عوض میشه و کاملا طبیعیه نگران نشو اگه دیدی ابریزشش زیاده قطره بچکون

چه جالب 😍

چه رنگی میشه حالا

دستمال مرطوب نزنی به چشمش ضرر داره فقط دستمالو خیس کن اونا دستمال مرطوب مخصوص خودشونو دارن

نه اشتباه تایپی بود درستش کردم ..دستمال رو با آب جوشیده ولرم مرطوب کنه حتما آب اضافشم بگیر و بعد هم با دستمال تمیز دیگه ای خشک کن که چشمش سرما نخوره یا دورش خیس نباشه 

ابریزش بینی ندیدم تاحالا تو گربه هام ولی دست ک میزنی یه کوچولو خیلی کم مرطوبه اره یه چشمشو حال ...

من دو گربه خیابونی دارم تو حیاط اما مامانم خوشش نمیاد من اکثرا دزدکی براشون غذا میبرم ..گربه ها زود به زود گرسنه میشن ؟؟ شما غذای مخصوص گربه براشون می گیرید ؟

💚پایتان روی زمین، نگاه تان به بالا، قلبت تان عاشق💚
خب پس که این طور برای ابریزش بینیش دکتر گفت که نباید بوی عطر اینا باشه حساسیت پیدا میکنه اما چون ظر ...

بو نمیده ک خاکشون ! از این خاک عطریا بخر 

من دو گربه خیابونی دارم تو حیاط اما مامانم خوشش نمیاد من اکثرا دزدکی براشون غذا میبرم ..گربه ها زود ...

روزی ۳ وعده میخورن بله غذای خشک میدم

بو نمیده ک خاکشون ! از این خاک عطریا بخر 

نمیدونم واقعا ولی گربه من خاکش خیلی بو میده وقتی میخوام تمیز کنم باید ماسک بزنم 

شاید خاکش خوب نیست والا من سه تا گربه دارم یه سالشونه از من بیشتر دستشویی میکنن بخدا🤣 ولی بو نمیده چون خاک کلا چسبیده به دستشوییشون جای بو نمیمونه

شاید خاکش خوب نیست والا من سه تا گربه دارم یه سالشونه از من بیشتر دستشویی میکنن بخدا🤣 ولی بو ...

گلوگوله میشه ولی باز بو میده

درش هم بازه سر بسته نیست

احتمالا غذای خونگی میدی بوش زیاده غذای خشک کمتره بوش.. گربه منم وقتی بستنی گربه یا سوپ گربه میخوره وا ویلا میشه 😬😷

2706