2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سه تا دارم بپرس

من گربه ام دو ماهونیمشه تازه اوردیمش 

میبینم که وقتی پلک میزنه یه چشمش زودتر پلک میخوره 

بعضی وقتا یکم کوچیکش میکنه نسبت به اون یکی چشمش از دوتا چشمش هم یکم اشک میاد که خشک میشه

ولی یه چشمش رو کوچیک تر میکنه یا زود تر پلک میزنه 

ترو خدا بهم بگو مشکلی داره بنظرت؟

پیج اینستاگرامم : natural._.beauty.ir
2714
من گربه ام دو ماهونیمشه تازه اوردیمش  میبینم که وقتی پلک میزنه یه چشمش زودتر پلک میخوره  ...

اینکه یکم کوچیکش میکنه عادیه و اینکه اشک چشم کلا یه چیز عادیه و تو بیشتر گربه و سگا هست جای اشکش خشک میشه قهوه ای میشه ولی اگه دیدی خیلی زیاد از حده این اشکه ببرش دامپزشکی یه چکاب بشه

به خودم قول دادم رو کسی به جز خودم دیگه حسابی باز نکنم 🙃
من گربه ام دو ماهونیمشه تازه اوردیمش  میبینم که وقتی پلک میزنه یه چشمش زودتر پلک میخوره  ...

مشکل نداره ولی با آب جوشیده ولرم بشورش دستمال رو مرطوب کن اروم بکش رو چشماش و تمیزش کن بستگی به مقدار ترشحات چشماش داره اگه زیاده هر روز اگه کمتره چند روز به چند روز 

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
 اینکه یکم کوچیکش میکنه عادیه و اینکه اشک چشم کلا یه چیز عادیه و تو بیشتر گربه و سگا هست جای اش ...

یعنی عادیه مه یه چشمش رو فقط کوچیک میکنه؟

امشب دیدم که از یک چشمش یکم بیشتر اشک اومده بود تا بینیش اومده بود

بعد یه سوال دیگه یه مقدار بعضی وقتا ابریزش داره بینش

و کلا هر بار دست میکنم به بینیش خیسه طبیعیه؟

مشکل نداره ولی با آب جوشیده ولرم بشورش دستمال رو مرطوب کننده اروم بکش رو چشماش و تمیزش کن بستگی به م ...

نع زیاد نیست ، نگران این بودم که یه چشمشو کوچیک میکنه میبنده

یعنی عادیه مه یه چشمش رو فقط کوچیک میکنه؟ امشب دیدم که از یک چشمش یکم بیشتر اشک اومده بود تا بینیش ...

ابریزش بینی ندیدم تاحالا تو گربه هام ولی دست ک میزنی یه کوچولو خیلی کم مرطوبه اره یه چشمشو حالت چشمک کوچیک میکنه بامزس که اینکارشون 🤣 دکتر نبردیش ه اومد پیشت باید میبردیش دکتر الان وقت واکسن اولشه ها

به خودم قول دادم رو کسی به جز خودم دیگه حسابی باز نکنم 🙃

نمیدونم ولی فک میکنم طبیعیه حالا یه چشم پزشکی ببرش حیوون بیچاره اذیت نشه اگه مشکلی داره

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها
2706