2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فقط عمل

اطلاعاتی در مورد عملش دارید؟

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
2720

ماساژ بیضه با روغن زیتون( روغن زیتون ضد التهابی التهاب رگ های وایسی و از بین می بره) کمپرس یخ ( چون خون تو بیضه می مونه دما بالا می ره اسپرم از بین می ره وقتی کمپرس یخ استفاده کنه دما میاد پایین ) خرنوب ،جنسینگ قرمز،گرده گل ، گرده لقاح  و پودر کردم ریختم تو کپسول روزی دوتا می خوره( دستور اصلیش اینه ک با عسل یا شیره خرما بخوره ولی شوهرم این مدلی نتونست بخوره) انجیر، ،شربت خاکشیر با آب جوشیده ولرم  می خوره( اینا واسه دفع سودا ک علت اصلیه واریکوسله هم واسه دفع یبوست خوبه )

2714
گرید چنده ؟ سه گرید 1 و 2 و 3 بستگی داره که گریدش چند باشه در بعضی مواقع با دارو و بعضی مواقع نیاز ب ...

ویتامین ک نزدیک ۶‌ماه می خوره تاثیر نداشته  دکتر گفت عمل کنه ولی ترجیح می دیم تا جایی ک می شه عمل نکنه اول طب سنتی و انجام می دیم بعدم iui می کنم

2706