1874
2106
فقط عمل

اطلاعاتی در مورد عملش دارید؟

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و استرس روزمره ام کم بشه شما بیشترش نکنید.      سپاااااااااس                   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

ماساژ بیضه با روغن زیتون( روغن زیتون ضد التهابی التهاب رگ های وایسی و از بین می بره) کمپرس یخ ( چون خون تو بیضه می مونه دما بالا می ره اسپرم از بین می ره وقتی کمپرس یخ استفاده کنه دما میاد پایین ) خرنوب ،جنسینگ قرمز،گرده گل ، گرده لقاح  و پودر کردم ریختم تو کپسول روزی دوتا می خوره( دستور اصلیش اینه ک با عسل یا شیره خرما بخوره ولی شوهرم این مدلی نتونست بخوره) انجیر، ،شربت خاکشیر با آب جوشیده ولرم  می خوره( اینا واسه دفع سودا ک علت اصلیه واریکوسله هم واسه دفع یبوست خوبه )

2050
گرید چنده ؟ سه گرید 1 و 2 و 3 بستگی داره که گریدش چند باشه در بعضی مواقع با دارو و بعضی مواقع نیاز ب ...

ویتامین ک نزدیک ۶‌ماه می خوره تاثیر نداشته  دکتر گفت عمل کنه ولی ترجیح می دیم تا جایی ک می شه عمل نکنه اول طب سنتی و انجام می دیم بعدم iui می کنم

2143
این میروسرجری ک می گن چطوره 

تقریبا مثل همون عمل سنتی و بازه با این تفاوت که وقتی که بدن رو برش میدن و رگ ها رو بیرون میارن زیر میکروسکوپ چند برابر بزرگنمایی میکنن و با دقت بیشتری عروق رو قطح میکنن  

امروز ۵ تا زالو گرفتیم تقریبا کوچیک بود برای سری بعد باید بزرگ تر بگیریم چون هر چی ریز تره قدرت مکشش کمتره ،اول چهار تا رو انداختم رو کشاله ران نزدیک بیضه یکیش هم بالای بیضه دقیقا همون جایی ک رگ های واریس هست  زالو چون‌ ضد انعقاد خون ترشح می کنه تا چند ساعت بعد افتادن زالو خونریزی بند نمیاد رو گاز استریل عسل و زرد چوبه ریختم رو زخم ها گذاشتم بعدم چسب زدم . آن شاالله ۲۰ روز دیگه دوباره تکرار می کنم فقط من فکر می کردم ک چقدر ممکنه دردناک باشه ک اصلا درد نداشت فقط لحظه اول بخاطر نیش زدنش یکم سوزش داره

2148