2737
2734

سلام. یکی بیاد سیاست یادم بده. من عروس دوم خانواده ی شوهرم هستم. خیلی اهل صحبت کردن یا مزه پروندن یا شوخی کردن و ... توی جمع نیستم . برعکس من جاریمه. خیلی توی جمع راحت حرفش رو میزنه . حتی یه بار شوهرم رو توی جمع مسخره می کرد و میخندید. تلفنی هم از من پیش مادرشوهرم گله میکنه و چیزایی که به بچه بگی خنده ش میگیره رو به مادرشوهرم میگه و مادرشوهرم باور میکنه. همین کارش باعث اختلاف بین من و شوهرم و مادرشوهرم شد.

متاسفانه جاریم معروف به دروغگوییه و خانواده ی شوهرم این رو میگن ولی بازم فریبش رو می خورن.

مادرشوهرمم توقع داره حتما باهاشون رفت و آمد کنیم و اگه نکنیم از چشم من میبینه.

من چه کنم؟

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما همین که آدم حسابش نکنی بهترین سیاسته

با مادرشوهرم چه کنم که اصرار به رفت و آمد داره

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2731

هیچ توقع مادرشوهرتو ول کن 

هر جور خودت راحتی رفت امد کن ازالان هر طور یاد بدی همون طور یاد میگرن 

باهاش صمیمی نشو به هیچ عنوان در حد سلام احوال پرسی کفایت میکنه تمام 

خدایا   😍 فقط خودمو، خودت خبر داریم چیکاراااا کردی برام😘پس شکرت .....واقعا شکرت !!😇
2738

من بعد از زایمان افسردگی گرفتم و هنوزم از بین نرفته. یکی از مهم ترین علتهاش رفتار جاریم بود.

چقدر درگیر بقیه فامیل هستین ...بابابیخیال بچسب ب زندگی خودت به شوهرت به بچه هات ..هرکی خونه خودش خوش باشه ...جاریت غیبت کرد بگو ببخشید من دوس ندارم پشت کسی حرف بزنم تامام ...همیشه دوری و دوستی ...من دوتا جاری دارم دوتا خواهرشوهر همیشه با شوهرم هر دوسه ماه یکبار درحد یه وعده میرم و برمیگردم همین ...باخانواده خودمم همینطور فقط خونه مامانم سالی دوسه بار میرم یه هفته اینا میمونم چون شهرستانه

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
با مادرشوهرم چه کنم که اصرار به رفت و آمد داره

بگو تکلیف زندگی ما دست خودمونه با کی بریم با کی بیایم آرامش زندگیمونو با هیچ چیز عوض نمیکنیم

در صورت تمایل برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید🙏🙏🙏

بنظرم تو خودت بد نشون نده ببین رفت آمد کن اما کم ب مرور زمان ب هر بهانه کمش کن رفت آمد دیگ چون تازه هس جوگیر شدن بعدا دیگ خودش هم خسته میشن مثل مادرشوهر من اونم میخاد نوکری جاریمو بکنم اما من ندونسته نوکریاش کردم سوارم شدن بعد ک ب خودم آمدم جمع کردم خودم بنظرم برو اما نذار ازت سواستفاده بشه 

خودتو با مادر شوهرت بچسپون وگرنه این اختلاف همیشه هس اگه با مادر شوهرت باشی شوهرتم باورش نمیکنه  ...

چون جاریم معروف به درغگوییه شوهرم حرفاش رو اصلا باور نمی کنه

خوبه ک تو جمع خیلی قاطی نمیشی ولی سعی کن همیشه به خودت برسیو خوشحال باشی ، اصلا با اون قاطی نشود ولی خب جوری رفتار کن انگار ن انگار چ آدمیه ، پیش مادر شوهرت ایناام خودتو عزیز کن تا عزیز باشی ، احترامشونو داشته باش 

ولی ب جاریت رو نده اصلا ، تیکه انداخت ت با خنده جوابشو بده و جلو بقیه خودتو بزن ب اون راه

مادر شوهرتون اگر باور میکنن و اجازه همچین کاری رو میدن کم عقلی هست ببینید به نظر شوهرم حرف خوبی زد هر کی هر کار بدی میکنه در اصل به خودش بد میکنه چون نتیجه کارهاش رو میبینه شما هر رفتار بدی میبینید عکسش رو انجام بده نتیجش رو بلند مدت ببین جاری من چه ها که نکرد برای خودنمایی الان خانواده شوهرم به خونش تشنه هستن هیچ ارزش و احترامی هم نداره 

2706