2733
2739
عنوان

بیاین زیردلم درددارم

100 بازدید | 22 پست

چندروزهدردمیکنه زیردلم رفتم دکتر سونورفتم کیست دارم داروداد دوروزه دارم میخورم امابهترنشدم پریودنشدم هنوز باید۲۲میشدم هرچندنامنظمم .امکانش هست باردارباشم توسونوشکمی نشون نداده باش ؟؟؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
آره بابا سونو شکمی تو بارداری از هفته ۷ یا ۸ به بعد جواب میده. باز سونو واژینال دقیقتره. حتما اول یه ...

آخه توسونو که برای باردارهامیگن برین ببینن قلبش تشکیل شده یانه پس اون چند هفته ای؟؟؟

آخه توسونو که برای باردارهامیگن برین ببینن قلبش تشکیل شده یانه پس اون چند هفته ای؟؟؟

اون ۷ به بعده حتی مال بعضی ها ماه ۹ مشخص میشه تازه. من الان هفته ۷ هستم تازه رفتم سونو کردم برای قلب جنین. قبلش دکتر گفت شکمی به دردت نمیخوره

2738
اون ۷ به بعده حتی مال بعضی ها ماه ۹ مشخص میشه تازه. من الان هفته ۷ هستم تازه رفتم سونو کردم برای قلب ...

آها اوکی مرسی آخه این دردایی که دارم نباید. مهم باشه یعنی ماله کیسته اگه باردارباشم چی؟؟نمیدونم چیکارکنم عصابم خورده 

2706