2703
2553

منم ولی علاوه بر این مشکل اصلی خودمم مهر طلبم و اعتماد به نفس و عزت نفس ندارم خودم کم میبینم در صورتی که هم تحصیل کرده ام هم قد و بالا و چهره خوبی دارم و ... قدرت جذب پسر ندارم همش دافعه دارم تا الآن خیلیا اومدن خواستگاری یا آشنا شدم خودم همشون خودشون پا پس کشیدن فک نکنم امیدی باشه ازدواج کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی حس بدیه .دختری شبیه من شاید از لحاظ ظاهری هم سطح منم نیس اما چون ارتباط زیاد داره و تو جامعه خی ...

چند سالته؟ چنتا تواستگار داشتی تا حالا؟ واقعا هیچ جا نمیزارن بری؟ کجایی؟

دنیا دارِ مکافاته!                                                        نی نی یارحذف تایپک۲
منم ولی علاوه بر این مشکل اصلی خودمم مهر طلبم و اعتماد به نفس و عزت نفس ندارم خودم کم میبینم در صورت ...

چرا ت ک میتونی خودتو تغیر بده باور کن از یه سنی نیاز داری ک همسر داشته باشی

2720

میتونه از بستگی بخت هم باشه  و تقصیر خانواده هم هست که نمیذارن بریم جاهی یا بد برخورد میکنن با خاستگار یا  کسی نشناسه یاهم خیلی ها خودشون در حدمون ندونن خودشون فکر میکنن مغرور هستیم و کلی کار دیگه  میگن سوره طا  رو هر روز بخونید بخت باز میشه 

2714

از بین رفتن روابط فامیلی .نداشتن کیس ازدواجی تو فامیل .خخخ

الان اکثرا ازدواجا سنتی نیست .دوره ی دخترای هار اجتماعی و رفیق باز و...

زمانی که اوج جونی بودیم خانواده اپن مایند نبودن .دوستی با جنس مخالف ممنوع بود .اجازه بیرون رفتن معمولی نداشتیم .خانواده ها عادت کردن به این شیوه زندگی .الانم انتظار دارن ازدواج کنیم .الان که دیگه دل و رمق نداریم 

چند سالته؟ چنتا تواستگار داشتی تا حالا؟ واقعا هیچ جا نمیزارن بری؟ کجایی؟

۲۱سالمه.دانشجوی مهندسیم...هیچی نداشتم 🥺😂

اره خانوادم تعصبی هستنو نمیذارن هیچ جا برم .خودشونم هیچ جا نمیرن 😶🥴

ما گذشتیم وگذشت آنچه تو با ما کردی🖤  توبمان و دگران وای به حال دگران🖤
خیلی حس بدیه .دختری شبیه من شاید از لحاظ ظاهری هم سطح منم نیس اما چون ارتباط زیاد داره و تو جامعه خی ...

دختر عموم داره با پسر عموم ازدواج میکنه یه سالم از من کوچیک تره حالا من نمیدونم چجوری کنار بیام باز وصع تو که بهتره

میتونه از بستگی بخت هم باشه  و تقصیر خانواده هم هست که نمیذارن بریم جاهی یا بد برخورد میکنن با ...

خانواده من مشکلی ندارن با بیرون رفتن ولی خب کجا برم تنهایی 😕

چرا ت ک میتونی خودتو تغیر بده باور کن از یه سنی نیاز داری ک همسر داشته باشی

30سالمه خیلی ساده ام و زود اعتماد میکنم اصلا سیاست ندارم با یکی یه هفته حرف زدم قرار شد بیاد همو ببینیم بعد رفت و دیگه خبری ازش نشد

۲۱سالمه.دانشجوی مهندسیم...هیچی نداشتم 🥺😂 اره خانوادم تعصبی هستنو نمیذارن هیچ جا برم .خودشونم هیچ ...

مام زیاد جایی نمیریم،مخصوصا این دوسال.

خودمم اهل بیرون نیستم😄. ۲۶ سالمه

دنیا دارِ مکافاته!                                                        نی نی یارحذف تایپک۲
2706