2157
2106
عنوان

لر های عزیزم بیداریم🥰❤️💋بیایین

11928 بازدید | 873 پست

@mimi82    

لری 

چَنی وِریسـِم دِه جلو پات

که بَکی نثارِ مـِه

لوُئــَه خَنَـکـَه، چی وِهارِت 

فارسی

چقدر جلوی پاهایت بلند شوم، که لبخند مانند بهارت را نثار من کنی)

لری

شو و روزم پر دِه یادِت

پُر دِه او سیلِ خمارت

پر ده او چَش شِکارِت

فارسی

شب و روزم از یاد و نگاه خمارین و چشم شکاری ات پر شده است)

یه تاج معمولا سنگینه 👑پس فراموش نکن که تو یه ملکه ای!

لر بختیاری ام :) 

شما لر خرم آبادین؟

پدر بزرگم همیشه میگفت : نزار اونی که دوسش داری ازت فاصله بگیره و باهات حرف نزنه،حرف نزدن ادمارو از هم دور میکنه،میگفت هر وقت مامان بزرگم باهاش قهر میکرد در ظرف خیاشورو سفت میکرد که مامان بزرگم نتونه،بازش کنه و مجبور شه، باهاش حرف بزنه،همینقدر عاشق:))♥️

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

چنی خو بی دس درد ننه

اگه اون موقعی که میخواستم باردار میشدم الان فرزندم چهار سالش بود، دختر پسرش فرقی نمیکرد فقط سالم و صالح و خوشگل باهوش باشه کافیه بگذریم ، الان همدم تنهایی های من بود هر روز کلی باهم بازی میکردیم و صدای خنده خونه رو پر میکرد و تازه شاید تو فکر دومی میوفتادم ک بچم تنها نباشه . عزیز دلم دلت برای مامانی تنگ نیست که نمیایی ولی من دیگه طاقت ندارم به خاطر من بیا و زندگیمو شیرین کن خیلی خستم از هرچی دکتر زنان متنفرم از هرچی قرص و امپول و سنوگرافی متنفرم دیگه خسته شدم خدایا بس نیست 😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔 دیگه نمیتونم من بنده کم طاقتیم من بنده کم صبریم خودم دارم اعتراف میکنم دیگه بسه 😭😭 اگه امضام خوندی برام دعا کن ممنون 🌹🌹
2149

لر نيستم حيف تركم 🥴اومدم لر هارو ببينم

من يه جهان پر از رازم....シ                            ﻫـَـﺮ ﻭَﻗــﺖ ﺧــﻮﺍﺳــﺘــﮯﺍَﺯ ﺩَﺳــﺖ ﮐـﺴـﮯ ﻧــﺎﺭﺍﺣـَـﺖ✘ ﺑـﺸﮯ . .✘ ﺍﻭﻝ ﯾﮧ ﻧﮕﺎ ﺑﮧ↬ ﺳـﺮ ﺗـﺎ ﭘـﺎﺵ ﺑﻨـﺪﺍﺯ ↫ ✘ببین ﺍﺭﺯﺷـﺸـﻮ ﺩﺍﺭﻩﯾـﺎ ﻧـﮧ ! ✘😏خطرناك ترين خوردنى دنيا خوردن گول ظاهر آدماس🙃تنهايى  با ارزشه...چون خالى از انسان هاى بى ارزشه...✌🏻گاهى اوقات خوبه كه عين شيشه باشى زود بشكنى ولى بد ببرى😏بعضى چيزا گفتن نداره اما فهميدن كه داره ... بعضى از چيز هارو نگفته بفهم ...🚶🏻‍♀️⚫️نادان کتاب دید خیال کرد عالم است نادان به کشتی نشست پنداشت ناخداست⚫️از رفتنها دلگیر نشو! باورکن بسیاری از ماندنها، لیاقت میخواهد🙃🖤

وای سلاااام😍👋

من لیدام                                                                   مامان:  باران خانوم💗آقا بن سان 💙و باوان خانوم💖                اینجانب به خاطر درگیری های روزمرش که شامل درس خوندن و مطالعست و رسیدگی به سه عدد دسته گل  فقط میتونه توی بازه ۱۲ تا ۲ صبح آنلاین باشه ... اگه کمکی از دستم برمیاد تواین زمان درخدمتم💙بزرگترین دلیل این روزام برای عضویت توی سایت استفاده از تجربه کاربرای قدیمی درمورد تربیت و بچه داریه من یه مادرم پس عجیب نیست حضورم توی سایتی که برای مادراست🧡این یه صحبت مادرانست با تمام دخترای ناز این سایت : دخترم یادبگیر که این زندگی برای توعه! دختر بودنت بنا بر محدود بودنت نیست!هرجا دوست داری برو و هرکار میخوای بکن!جوری بزرگ شو که بهت نگن چون دختره ضعیفه!  یادت نره تو قوی ترین و زیبا ترین موجود این جهانی  به خودت ایمان داشته باش    
2050

چی کنین خشین ؟😍

نیخوین خوسین؟

پدر بزرگم همیشه میگفت : نزار اونی که دوسش داری ازت فاصله بگیره و باهات حرف نزنه،حرف نزدن ادمارو از هم دور میکنه،میگفت هر وقت مامان بزرگم باهاش قهر میکرد در ظرف خیاشورو سفت میکرد که مامان بزرگم نتونه،بازش کنه و مجبور شه، باهاش حرف بزنه،همینقدر عاشق:))♥️
2087

بخوسین د

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘
لر نیستم از لر ها خوشم میاد🤍

😇😇 

اگه اون موقعی که میخواستم باردار میشدم الان فرزندم چهار سالش بود، دختر پسرش فرقی نمیکرد فقط سالم و صالح و خوشگل باهوش باشه کافیه بگذریم ، الان همدم تنهایی های من بود هر روز کلی باهم بازی میکردیم و صدای خنده خونه رو پر میکرد و تازه شاید تو فکر دومی میوفتادم ک بچم تنها نباشه . عزیز دلم دلت برای مامانی تنگ نیست که نمیایی ولی من دیگه طاقت ندارم به خاطر من بیا و زندگیمو شیرین کن خیلی خستم از هرچی دکتر زنان متنفرم از هرچی قرص و امپول و سنوگرافی متنفرم دیگه خسته شدم خدایا بس نیست 😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔 دیگه نمیتونم من بنده کم طاقتیم من بنده کم صبریم خودم دارم اعتراف میکنم دیگه بسه 😭😭 اگه امضام خوندی برام دعا کن ممنون 🌹🌹
2051