2410
2553
عنوان

یه همسایه ی پولدار داریم که نشسته تو خونه اش و پولداره😐...

| مشاهده متن کامل بحث + 64923 بازدید | 631 پست
خب من میخوام راز موفقیتش رو بدنم وگرنه فضول نیستم🙄

عزیزم پدر منم اینطور داداشام پیمان کاران مغازه ملک زیاد دارن میدن رهن وقتی چند دهن مغازه داشته باشی و چند تا هشت واحد برا چی کار کنی عزیزم .ولی بدون همچیز پول نیست 

یه روزی تو کوچه ما هم عروسی میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب من میخوام راز موفقیتش رو بدنم وگرنه فضول نیستم🙄

واسه چی توضیح میدی واسش 

خود اون چرا اومده تو تاپیک تو 

با آدم بی ادب دهن به دهن نمی زارم. ترجیح میدم نی نی یارو تگ می کنم اون ادبشون کنه😺
2456

خیلی دلایل ممکنه داشته باشه 

مثلا همونکه دوستان گفتن ارث تپل 

شایدم توی کار بورس باشه 

چون من ینفر میشناسم که میشینه توی خونه فقط سرش توی گوشیه برای بورس ، اونقدرم وارده به این کار که کلی نفر بهش پول میدن که براشون سبدگردانی کنه

فامیلمون با گوشیش خاک نسوز میفروشه

قیمتش میاد پایین میخره با قیمت بالا میفروشه

۵۰۰ میلیون در میاره 

یکی دیگه از فامیلامونم پیش شاه کار میکرده میلیاردره ولی خیلی خسیسه

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  
2714
برای منم همیشه سواله

والا منو همسرم صب تاشب کار می کنیم تازه چند ملیونی می خواستیم پس انداز کنیم کلی هم ذوق داشتیم هنوز پوله یه جاجم نشده بود رفت تصادف کرد ماشین رفت به فنا حالا خوبه خودش چیزیش نشد پولو دادیم ماشین خریدیم چرا؟؟؟؟

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻

پدرشوهره من ده تا مغازه و بیست تا اپارتمان داره که سر ماه که میشه فقط دینگ دینگ صدای پیامک واریز براش میاد. 

اصلا یه گوشی مخصوص داره برای همینکار😐😐😐 

یه بار رفتم فضولی توی گوشیش باورتون نمیشه شاید نزدیک سیصد میلیون براش واریزی اومد در یک روز 

بعد عجیب اینجاست که عیییییینه گداها زندگی میکنه و اصلا ببینیش باورت نمیشه چقدر مایه داره. 

یه حقوق کارمندی داره که کل زندکیش رو فقط با اون حقوق میچرخونه

به اشنا ما داریم همش تو خونس و بابورس پولداره دوازده ساله کارش اینه و وضعش عالیع شایدم به قول بچه ها پول پول میاره میزاره بانک یا حای دیگه سود میگیره مثل عموم اکه اینا نبود دیکه یا دزده یا مواد فروش😂😂👌(صرفا جهت خنده نیایین موهامو بگیرین)

2706