2157
2106

کارش چیه به نظرتون آخه کار خاصی هم نداره همیشه نشسته تو خونه اش ماشینش خیلی مدل بالاس خونه اش که نگم براتون انقدر که شیکه🙄.

یعنی چیکار میکنن که پولدار میشن؟

"لطفا توهین نکنید".درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم.فن تیلور هستم💛❤.دخترک غمگین مُرد الان یه دخترک شاد اومده😌🍓.

ارث

چـادر من!!! ❤️❤️تــو بــامـن بـزرگ شدی!🙆‍♀️درتـمام لحظات زندگی ام همرام بـودیـ  با من زیر باران ☔🌧️🌀ماندی و خیس شدی  با من قد کشیدی تغییر کردی با من زیر افتاب گرمت شد.. .من یک محجبه ام برایم از سختی هایش بهانه بیاور!😶ولی بدان حرفایت روی من اثر ندارد🙃من در این دنیا باحجاب بودنم را باهیچ چیز عوض نمی کنم😊😍❤️شاید از نظر بعضی ها زیبا نباشد 🤪ولی تمامم را به رخ هرکس و ناکسی نمی کشم 😎 "حجاب" مهر عنایت حق بر قامت فرشتگان زمین است ❤️🧡💛💚💙💙💜  تاریخ هیچوقت فراموش نمیکنه اون روزه روبه روی ضریح  امام رضا علیه السلام چادر سفید رو سرمنو قرآن بدست تو که از استرس یه آیه رو ده بار میخوندی ومنی که چشم دوخته بودم به گلای چادرو زبونم بند اومده بود. بلافاصله بعد گغتن بله بتو دستمو گرفتی و در گوشم گفتی.((تا اخر لحظه ای عمرت مال خودمی.... ومال خودم.. بعد از گذشتن این همه روزو ساعت این جمله ی تو هرشب میاد تو ذهنمو و گوشم  انگار تازس و همین الان گفتی چون هیجوقت کم نزاشتی و نزدی زیز حرفت...  من حاضرم بمیرم ولی یه روز بدون تو نمونم  زندگی بدون تو مثل مردن از عطش و خورذن آب و سیر نشدنه... 💔خداایا هیچ کاری و.. هیچ کاری نمیتونه شکر گزاری منو بابت نعمتات نشون بعده پس خودت یجور حساب کن مهربونم💜❤️💔

شاید خونه زیاد داره داده اجاره

واسه آدمهایی که نمی خوان خودشونو نجات بدن!         هیچ راه نجاتی وجود نداره....!                                   مردن ترسناک نیست، چیزی که ترسناکه اینه که تا آخرش زندگی نکنی.! 

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149
ب ما چ :////

خب من میخوام راز موفقیتش رو بدونم وگرنه فضول نیستم🙄

"لطفا توهین نکنید".درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم.فن تیلور هستم💛❤.دخترک غمگین مُرد الان یه دخترک شاد اومده😌🍓.

بنظرم توی بورس خارج سهام دارن

ماهم همسایه روبرویمون کارش اینه

هیچوقت فکرشو نمیکردم که.....                   توی امضام بنویسم برای نی نی دار شدن منم دعا کنید😭😞کلیپ تولد سالگرد ازدواج بصورت صلواتی ادیت میزنم فقط برای دوستای نی نی سایتی😍خداجون مرسی بابت همه چی❤❤❤❤

چجوریه که ما مثل خر کار می کنیم ولی خرپول نمی شیم؟ونهایتا بهمون می گن حمال ولی بعضی ها بی دلیل پولدارن؟

🌻من برای عزیزانم حال خوبی ساختم که قیمت این حالشان رابادل تنهایم پرداختم🌻🌻عضو اکیپ علمی تخیلی🌻🌻عضو اکیب ماورایی🌻🌻
2050
چجوریه که ما مثل خر کار می کنیم ولی خرپول نمی شیم؟ونهایتا بهمون می گن حمال ولی بعضی ها بی دلیل پولدا ...

برای منم همیشه سواله

2143
خب من میخوام راز موفقیتش رو بدنم وگرنه فضول نیستم🙄

عزیزم پدر منم اینطور داداشام پیمان کاران مغازه ملک زیاد دارن میدن رهن وقتی چند دهن مغازه داشته باشی و چند تا هشت واحد برا چی کار کنی عزیزم .ولی بدون همچیز پول نیست 

شاید برنامه نویسه شاید طراح قطعات هواپیما یا جواهرات و ... و شایدم سهام داره تو کارخونه یا شرکت یا آنلاین کار میکنه و تو بورس و بیت کویین و ... هست

چرا اینجورین اینا  
خب من میخوام راز موفقیتش رو بدنم وگرنه فضول نیستم🙄

واسه چی توضیح میدی واسش 

خود اون چرا اومده تو تاپیک تو 

با آدم بی ادب دهن به دهن نمی زارم. ترجیح میدم نی نی یارو تگ می کنم اون ادبشون کنه😺

خیلی دلایل ممکنه داشته باشه 

مثلا همونکه دوستان گفتن ارث تپل 

شایدم توی کار بورس باشه 

چون من ینفر میشناسم که میشینه توی خونه فقط سرش توی گوشیه برای بورس ، اونقدرم وارده به این کار که کلی نفر بهش پول میدن که براشون سبدگردانی کنه

2051