2410
2553
عنوان

بیاید بگید بااین شوهر بی فکر چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 37 پست
نذریه بده یه ظرفم به اونا حتی کم نذری که نباید بخورن سیر بشن هر کدوم یه قاشق بخورن کافیه 

اتفاقا گفت ناهتر درست نکنین ظهر میارم😭😭😭

من اگر نیکم یا بد تو برو خود را باش😊❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مطمئنم فردا میاد اونجا میگه خب ۷تا طرف به من بدین اوناهم ک درنظر نگرفتن شوکه میشن و ممکنه من من کنن ...

بهشون از قبل بگو پیش خودش قول داده بگو رودربایسیی رو بذارن کنار .بذار یاد بگیره الکی به کسی قول نده

2720
چشم😐

برای زندگی خودتون میگم دلخوری با شوهرتون پیش نیاد😐

💚 فرازی ازوصیت نامه سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                                         💚مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبری💚 خدایا از عمرمن برداروبه عمررهبرم بیفزا واورا تا ظهور حضرت مهدی عج برای ماحفظ کن🙏
توکه میشناسیش بهش نمیگفتی

اخه امروز ک گوسفند کشتیم اونجا بود

حتی گفت برا من یه قابلمه بیارین لازم دارم

ابجیمم گفت بهش که نه قراره ب نیازمندا بدیم 

بازم این قولو ب خانوادش دادم

میخام خودمو جربدم ینی الان از عصبانیت

2714
اتفاقا گفت ناهتر درست نکنین ظهر میارم😭😭😭

بگه یه ظرف بده ببره بگه بردن بهزیستی من رسیدم تموم شده بوده 

خدایا مواظب زندگیم باش  مامان سه پسر شیطون دوست داشتنی 🥰🥰    دوستان پدرم  یک ماهه آسمانی شدن اگ میشه براش صلوات بفرستید وفاتحه بخونید  😭
اخه امروز ک گوسفند کشتیم اونجا بود حتی گفت برا من یه قابلمه بیارین لازم دارم ابجیمم گفت بهش که نه ...

بخدا درکت میکنم چرا گدابازی درمیاره ای خهداااا ابروتو جلوی خواهر و شوشهرش میبره بخدا خواهر ادمم باسه باز بددد

بگه یه ظرف بده ببره بگه بردن بهزیستی من رسیدم تموم شده بوده 

احتمالا همین میشه دیگه فردا

بعد با من قهر میکنه و هی غر غر ک به خانواده من ندادن و ....

😑😐 شایدم همون یک ظرفو نگیره ازشون

حوصله شو ندارم 

فقط یمخام فردا زود رد شه

بخدا درکت میکنم چرا گدابازی درمیاره ای خهداااا ابروتو جلوی خواهر و شوشهرش میبره بخدا خواهر ادمم باسه ...

دقیقا من انقدر با خاهرم راحتم ک حد نداره 

اما این حرکتش واقعا رو مخ بود !

فردا میخاد بیاد اونجا هی بگه حلیم حلیم

خو لعنتی نذریه بشین بخور همونجا بسه دیگ اه😑

حالا خانوادشم اصلا نیازمند و اینا نیستن ها !

ولی جشمشون گشنه ست

2706