2737
2734
عنوان

چیکار کنم اینقدر الکی حرص نخورم؟

230 بازدید | 12 پست

با خواهرام کلا مشکل دارم یکی ازم 6 سال بزرگه اون یکی 5_6 سال کوچیکه بزرگه یجورایی وسواس داره دوس داره به همه دستور بده منم متنفرم از این اخلاقا واس همین باهاش مشکل دارم و همیشه حرص میخورم سر هر چیزی کوچیکه هم راحت ميشه دلشو بدست آورد ولی تا ی ذره باهاش مهربون شی خودشو لوس میکنه از آدم چیزای گنده گنده میخواد   اگه مهربونم نباشی باهاش لج میکنه مثلا ظرفایی که من شستم و هنوز خشک نشده میچینه تو کابینت خشکشم نمیکنه یا جایی که جارو کشیدمو اشغال میندازه و کثیف میکنه همش حرصم میده

مهربونم اصلا نميشه بشم باهاش همونطور که گفتم تا ی ذره تو روش میخندی مثلا میگه دفتر خاطراتتو بده بخونم آخه این ی چیز شخصیه یعنی چی من بدم بخونیش یا میگه من چن ساعت میخوام تو اتاقت بمونم من کار دارم خو درس دارم 

اصلا آدم صبوری نیستم و نميتونم تحمل کنم این خواسته هاشو و تا ميگم نه اونم لج میکنه حرصمو درمياره

من چیکار کنم با اینا؟ چطور خونسرد باشم؟ میترسم آخرش جوون نشده پیرم کنن

میشه برای رسیدن به اهدافم یه صلوات مهمونم کنی؟ 😘 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کوچکتر چقدر باحاله😆

💚 فرازی ازوصیت نامه سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                                         💚مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبری💚 خدایا از عمرمن برداروبه عمررهبرم بیفزا واورا تا ظهور حضرت مهدی عج برای ماحفظ کن🙏
2731
کوچکتر چقدر باحاله😆

این کجاش باحاله؟  

هووف حتی الانم صدای ظرفایی که هنوز ی ساعتم از شستنشون نگذشته میاد لابد داره بازم  خیس میچینتشون تو کابینت    

زیاد بزرگش کردی خب برا خودت خواهر یا برادر همینه خب 

منم خواهر کوچیکم خیلی حرص میده مثلا همین چن وقت پیش بهم گف گوشیت بده گفتم نمیدم گفت خب باشه پس منم میزنمت  😐با تهه پا دیدی میزنن چقد درد میگیره؟؟ دقیقا با تهه پاش افتاد به جونم دیگه منم گرفتم یکم زدمش تا بلکه خداا قسمت کنه ادممم بشه چون به طرز ناعادلانه ای از این نعمت محرومه:| 

بزرگه هم ک خب خیلی احساسه مامانارو داره همش بهم گیر میده یا چمیدونم اذیت میکنه

درهرصورت خواستم بگم عادیه زیاد خودتو ناراحت نکن دربارش :)

2738
زیاد بزرگش کردی خب برا خودت خواهر یا برادر همینه خب  منم خواهر کوچیکم خیلی حرص میده مثلا همین ...

تو منی که ! 

هووفف دقیقا نميدونم چرا وقتیم میزنه مث ماست وایمیسم نگاش میکنم ضرب دستشم اینقد محکمهه  

تو منی که !  هووفف دقیقا نميدونم چرا وقتیم میزنه مث ماست وایمیسم نگاش میکنم ضرب دستشم اینقد مح ...

😂😂

واای نسوزه دلت براش توهم بزن نزنی هی پررو و پرروتر میشه:|💔

فک میکنم خودت وسواس داری 

من وسواس دارم یکم ولی وسواس من از نوع فکریه واس اون از نوع عملی یعنی حتی لباساشم نمیزاره تو سبد بین رخت چرکا خودش میشوره ی فلاکس مخصوص داره واس ابجوشش حق نداری گیره لباساشو اگه گیره کم آوردی بگیری بازم بگم؟  

😂😂 واای نسوزه دلت براش توهم بزن نزنی هی پررو و پرروتر میشه:|💔

چشم حتماااا  

زمانیم باس بزنمش که مامان بابام نباشن  تا تقصیرا نیوفته گردنم