1874
2106

چند وقته بخاطر کرونا دندانپزشکی نرفتی؟ با خیال راحت به کلینیک دندانپزشکی کاخ مراجعه کن 

چون اونجا هر 1 دقیقه هوای کل محیط تصفیه میشه. اینجا کلیک کن یا تماس بگیر : 05136028800

2149

آره من تو همه کیک ها میزنم. 

جالب میشه😂

از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران، رفتم از کوی تو لیکن عقب سر نگران، ما گذشتیم و گذشت آنچه تو با ما کردی، تو بمان و دگران وای به حال دگران

نه  

زیر 18 سال به هیچ عنوان روم ریپ نزنن                                                                                                       من اگه حوصله حرف زدن با بچه ها داشتم مهدکودک میزدم  #ضد کودک همسرا  
@ماریاقناد

@ماریاقناد    

زیر 18 سال به هیچ عنوان روم ریپ نزنن                                                                                                       من اگه حوصله حرف زدن با بچه ها داشتم مهدکودک میزدم  #ضد کودک همسرا  
2050

یه گروه تو تلگرام عضو هستم که برای انواع کیک و ژله و هر سوالی داشته باشی جواب میدن  اگه دوست داشتی بگو لینکش روبرات بفرستم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است......گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود.......گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست.....گاهی تمام شهر گدای تو می شود.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
ممنون میشم بفرستی

یه لحظه صبر کن الان می فرستم

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است......گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود.......گاهی گدای گدایی و بخت با تو یار نیست.....گاهی تمام شهر گدای تو می شود.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
چراازمن آبی نشد

باید رو اون لیستی که میاد بزنی 

2087
یه لحظه صبر کن الان می فرستم

لطفا اگر میشه ب منم بده لینکشو 

ممنونم 🙏🌹

(( وَأَنتَ‌ لاتَعرِفُ‌ ماذا‌ فَعَلتَ‌ بِقَلبِ‌ المَهدی ))               و شما نِمیدانیدکه با [ قلبِ مهدی ] چه کَردید💔💔لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱                                                  🍀اللهم عجل الولیک الفرج🍀                         حسین جانم ای ڪه میدانی ندارم غیر درگاهت پناهـے...!                                                                            وقتی نویسنده داستان زندگیت خداست دیگه نگران چی هستی؟! 😍♥️
ممنون میشم بفرستی

گروه ویژه اشکالات و سوالات در مورد ژله، دسر، نوشیدنی

پست بی ربط ⛔
تبلیغ ممنوع

تنهاگروه اصلی ژله و دسر همینجاست♥️

کانالامون
@jeleh
@goldesrt.
https://t.me/joinchat/Cg2rJT_xMH5EpjwwxE7CPw

با ما بهترین باشید🥰

لطفا اگر میشه ب منم بده لینکشو  ممنونم 🙏🌹

پایین پستتون گذاشتم عزیزم

پایین پستتون گذاشتم عزیزم

ممنونم از لطفت عزیزم♥️♥️

(( وَأَنتَ‌ لاتَعرِفُ‌ ماذا‌ فَعَلتَ‌ بِقَلبِ‌ المَهدی ))               و شما نِمیدانیدکه با [ قلبِ مهدی ] چه کَردید💔💔لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱                                                  🍀اللهم عجل الولیک الفرج🍀                         حسین جانم ای ڪه میدانی ندارم غیر درگاهت پناهـے...!                                                                            وقتی نویسنده داستان زندگیت خداست دیگه نگران چی هستی؟! 😍♥️
2148