2733
2739

﷽ 
لینک تاپیک

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورتون از شیر اهدایی شیرخشکه‌؟

پسر قشنگم دختر نازم بی صبرانه منتظرتونم❤❤ من ریخته ام در رگ تو شیره جان هی چرخ بزن در من و دل را بتکان این هم نفسی عجب صفایی دارد در پیکر من ۳ قلب دارد ضربان🧡🧡🧡
2731
اینا کجا  باید براشون  بخریم من میخوام نذر کنم

خریدنی نیس گلم مادرایی که به بچه هاشون شیر میدن مقداری از شیر خودشون اهداء کنند 

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
خریدنی نیس گلم مادرایی که به بچه هاشون شیر میدن مقداری از شیر خودشون اهداء کنند 

مرسی عزیزم رفتم تو تاپیکت متوجه شدم انشالله ب حق خدای بزرگ  بسلامتی بچه امو بغل کنم شیرم زیاد باشه بهشون بدم مرسی اطلاع زسانی خوبت 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
2738
شیراهدایی یعنی چی؟

یعنی با شیردوش اضافی شیر خودتو میدوشی میریزی داخل ظرف با اون شماره که داخل تاپیک گذاشتم برای تهران تماس میگیرید خودشون میان میبرن 

شهرستان ها هم برنن بانک اهداء شیر 

منظورتون از شیر اهدایی شیرخشکه‌؟

نه گلم شیر مادر  یعنی انسان شیر خشک شیر گاو یا صنعتی

مرسی عزیزم رفتم تو تاپیکت متوجه شدم انشالله ب حق خدای بزرگ  بسلامتی بچه امو بغل کنم شیرم زیاد ب ...

ان شاالله گلم 

2706