1874
2106

واااای خدای من دقیقا منم اینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2149

فک نکنم

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

نه نداریم.... تونیک داریم ولی مانتو نداریم 

با آب طلا نام حسین قاب کنید با نام حسین یادی از آب کنید  خواهید که سربلند وجاوید شوید تا آخر عمر تکیه به ارباب کنید..... السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین...... نا امیدم نکن..... دل بسته ام به نگاهت ا ن شا ءالله منتظر نگاهت هستم.... 

اونروزب ی نیم وجب تاپ دادم 85😶😐

عشقم،دنیام،همه کسم ،تنهاکسم فقط                         ❤شوهرجووووونم❤درخواست دوستی قبول نمیکنم😑آذربایجان مارالیام🙌
2050

بله حراجی باشه

فرازی ازوصیت نامه ی سردار سلیمانی برادران و خواهرانم! جهان اسلام پیوسته نیازمند رهبری است؛ رهبری متصل و منصوب شرعی و فقهی به معصوم. خوب می دانید منزّه ترین عالِم دین که جهان را تکان داد و اسلام را احیا کرد، یعنی خمینی بزرگ و پاک ما، ولایت فقیه را تنها نسخه نجات بخش این امت قرار داد؛ لذا چه شما که به عنوان شیعه به آن اعتقاد دینی دارید و چه شما که به عنوان سنّی اعتقاد عقلی دارید، بدانید [باید] به دور از هرگونه اختلاف، برای نجات اسلام خیمه ولایت را رها نکنید. خیمه، خیمه رسول الله است. اساس دشمنی جهان با جمهوری اسلامی، آتش زدن و ویران کردن این خیمه است. دور آن بچرخید. والله والله والله این خیمه اگر آسیب دید، بیت الله الحرام و مدینه حرم رسول الله و نجف، کربلا، کاظمین، سامرا و مشهد باقی نمی ماند؛ قرآن آسیب می بیند  ازاصول مراقبت کنید  اصول یعنی ولیّ فقیه، خصوصاً این حکیم، مظلوم، وارسته در دین، فقه، عرفان، معرفت؛ خامنه‌ای عزیز را عزیزِ جان خود بدانید. حرمت او را حرمتِ مقدسات بدانید.                                     💚💚💚💚💚                             مااهل کوفه نیستیم علی تنها بماند  هزاران بار جانم فدای رهبرم💚💚💚💚💚💚💚                 
2143