2157
2106

ب مشاورن گفتم گف تحمل نمیتونی اخلاقشونو عوض کنی

از وقتی عقد کردیم خواهرشوهرم همش دخالت میکنه هزار بار جوابش دادم چندبارم دعوادحسابی کردم ک دخالت نکن ولی فایده نداشت...همش میااد میگه چرا نمیرین خونه اون برادرم چرا تولد فلانی نرفتین داداشم از دستتون ناراحته فلانه خب بتوچه تو کرونا توقع دارن بچمو بزنم زیر بغلم برم خونه براددشوهرم ک ۵ساعت فاصله داره با ما 

هرچی اسم کاربری نوشتم ایراد گرفت زورم اورد نوشتم وااای😂😂

بی توجهی،جوابشو نده لبخند بزن کارخودتو بکن

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در جان و تن ،من اکنون دو قلب دارد ضربان.تاپیک حرفای یه پرستار درمورد واکسن کوبرکت🌼.باعلی در بدر بودن شرط نیست ای برادر/نهروان در پیش روست.امام حسین (ع) میفرمایند هَیهات مِنا الذَلة ،ما همیشه این معنیش که ذلت از ما به دور است در نظرمون بوده اما معنای عمیق تر و تفسیر این حدیث اینجوریه که میگه :هرکی مسلمونه،هرکی امام حسینو دوست داره ،کاری نمیکنه که برای اسلام و دینش ذلّت بیاره ،این حدیث یعنی ذلت از اسلام به دور است .الهی دلتون بی غم باشه🌼🌺

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

رابطه تو  رو باهاشون کم کن 

به همسرت بفهمون که دخالت هاشون تو زندگی چقدر تاثیر داره 

آدمیان را اگر بد تربیتشان کنند ، بی ادب میشوند ؛                      بنابراین با هیچ کس نباید   بیش از اندازه گذشت یا محبت داشت❗                        هیچ کس را به علت رفتار غرور امیز و بی اعتنایی اندک از دست نمیدهیم .                   بلکه به این علت از دست میدهیم که رفتاری بیش از اندازه دوستانه و فروتنانه از ما دیده است .
2050
شوهرم خام حرفاش میشه

یه مدت واکنش نشون نده مثلا میگه چرا نمیریم تفریح به شوهرت بگو خب باشه غذا بگیر بریم بیرون ،برو بیرون مثلا یه چیزم برا خودت بگیر .کلا عادی باش بزار از سرش بیفته

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در جان و تن ،من اکنون دو قلب دارد ضربان.تاپیک حرفای یه پرستار درمورد واکسن کوبرکت🌼.باعلی در بدر بودن شرط نیست ای برادر/نهروان در پیش روست.امام حسین (ع) میفرمایند هَیهات مِنا الذَلة ،ما همیشه این معنیش که ذلت از ما به دور است در نظرمون بوده اما معنای عمیق تر و تفسیر این حدیث اینجوریه که میگه :هرکی مسلمونه،هرکی امام حسینو دوست داره ،کاری نمیکنه که برای اسلام و دینش ذلّت بیاره ،این حدیث یعنی ذلت از اسلام به دور است .الهی دلتون بی غم باشه🌼🌺
وای خواهرشوهرت زن داداش منه همش زنگ میزنه چرافلان جانیومدی چرافلان کس مریضه سرنمیزنی چرانمیای کارای ...

هیچی بهش نمیگی؟ماپنج تاعروسیم ی خواهرشوهرداریم جرات نداریم بهش زنگ بزنیم احوالپرسی ساده هم کنیم چقدرودادی ب زنداداشت

مراببربه جایی که " شراب " نمیبرد💕
2087
وای خواهرشوهرت زن داداش منه همش زنگ میزنه چرافلان جانیومدی چرافلان کس مریضه سرنمیزنی چرانمیای کارای ...

تو چی میگی خواهرشوهر من میخاد تو کرونا مث خودش اینور اونور باشم

هرچی اسم کاربری نوشتم ایراد گرفت زورم اورد نوشتم وااای😂😂
هیچی بهش نمیگی؟ماپنج تاعروسیم ی خواهرشوهرداریم جرات نداریم بهش زنگ بزنیم احوالپرسی ساده هم کنیم چقدر ...

زن داداشم خیلی ازمن بزرگتره وفتی من یکسالم بوده عرویمون شده میگم چشم بعدکارخودم میکنم