2726

کجاها آقا.. در کل نظر تونو راجب خانم و آقا صادقانه بگین

تو اینستا آشنا میشن و یه هفته بعد چت آقا میگه ب خانم دوستت دارم و عاشق ت شدم از رواستوریات و... (هنوز خانمو ندیده بود) خلاصه یه ماه میگذره و همو میبینن و آقا میگه میام خاستگاری و خانم ب بهانه های مختلف چند ماه طولش میده تا بیشتر آشنا شن و تو آشنای آقا چندین بار میگه من بعد ازدواج هر چی درآمدم باشه و میارم میدم دست تو و تو مدیریت کن. و میگه من زیاد اهل پس انداز نیستم یه زمین دارم میفروشم میدیم ماشین سواری لذتشو میبریم. و یهکی دوبارم میگه دوسه ماه بعد ازدواج اگه بفهمه م ب درد زندگی م میخوری دو دونگ خونه رو به اسمت میزنم(اقا قبلا دو ازدواج داشته و از ازدواج اولش پسر 14ساله داره. خانمم یه ازدواج داشته قبلا ک ازش یه پسر 9ساله داره ولی پيش پدرشه و خانم اصلا نمیبینتش) و بعد رضایت میده و آقا از خانم میپرسه چقدر طلا میخوای برای عروسی خانمم میگه صد گرم و آقا میگه زیاده و... ولی میاد خاستگاری و قرار مدار عقد و میزارن 

و با گفتگو خانواده ها قرار میشه 50گرم طلا بخرن و و میرن خرید وسایل عقد 

و خانم طلا رو 50گرم کامل و حتی یکی دو گرم بیشتر برمیداره

ولی در مورد لباس و لوازم آرایشی و چمدان و حوله و... اکثرا چیزای ارزون و برمیداره

و حتی مقداریشو ک شب میشه و نمیرسن بخرن میگه فردا با مامانم میریم میخریم. آقام میگه باشه بعدش پولشو پست میدم 

و بعدش آقا پولشو میخواد پس بده ولی خانم قبول نمیکنه

خلاصه عقد میکنن و یکی دوماه عقد کرده تا عروسی میمونن 

و در این بین آقا از خانم میپرسه مهریه گرفتی از طلاق قبلیت خانمم میگه نه چرا آقا میگه هیچی خیلی دوست دارم 206بخریم گفتم اگه گرفتی بدیم 206. 

خلاصه چند روز میگذره و خانم ب آقا میگه من یه پولی دست خواهرم دارم قرار یه ماه دیگه پسم بده هر وقت داد میدیمش 206

و آقام خوشحال میشه و میگه باشه منم قول میدم و حاضرم کتبی بنویسم که دو دونگ خونه رو به اسمت میزنم

و بعد این حرف خانم آقا یکی دوبار میگه کاش پول دستم بود تا شغل مو توسعه میدادم و بیشتر استراحت داشتم و... 

تا حالا نظرتونو بگین الان ادامه شم میگم

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حس میکنم آقاهه داره گول میزنه خانمرو    

یه دختر شر و جنگی با من در نیفت ک ضایع میشی  زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست.آرزویم برایت این است..آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست  یه دختر با آرزوهای بزرگ با افتخار یه دختر ترک خودت باش دختر مگه خودت چشه؟  هارمانم بابا نرده چارشافن  

خلاصه نزدیک عروسی میشه و میرن برای خرید عروسی و خانم باز بیشتر جنس ارزون برمیداره

حتی غذای ارزون تر و میخواد سفارش بده برای روز عروسی

ولی یه آرایشگاه قیمت متوسط انتخاب میکنه نه ارزون ن گرون

ک آقا شوخی شوخی میکه یه آرایشگاه ارزون سراغ دارم 

ولی خانم توجه نمیکنه و آرایشگاه خودشو میره

نظرتون 

الان ادامه شم میگم

سلام لطفا هرکی دوست داشت برای اجابت شدن خاسته م دعا کنه و صلوات بفرسته... ب امید خدا خودتونم هر خاسته ای دارین برااورده بشه انشالله 

اقاهه داره سرشو شیره می ماله

هر وعده که دادند به ما باد هوا بود هرنکته که گفتند غلط بود ریا چوپانی این کله را به گرگان سپردند این شیوه واین قاعده رسم کجا بود! این همه لالای خواباندن مابود !ای کاش در دیزی ما بازنمی ماندیا کاش که در گربه کمی شرم حیا بود🖤

اولا من به اشناییهای محازی اصلا اعتقاد ندارم اونا که فامیلن همو نمیشناسن وااای به حال مجازی و اعتماد کردن خیییلی سخته.

دوما آقا دوبار ازدواج کرده و این خودش جای بحث و تحقیق داره.مسئله چی بوده؟!

سوما نظر من اینه خانوم نباید جیگفت پول داره و میدم واسه ماشین نه که با هم صادق نباشن اما هر خانومی باید پس انداز داشته باشه  بخاطر راحتی خیال خودش

چهارما به آقا ربطی نداره که خانم مهریه میگیره یا نه بازم پولش مالش خودشه پس پرسشش بی معناس و جای شک داره 

این تا اینجا

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

عروسی تموم میشه ب خوبی

و همون هفته های اول ازدواج ک خانم زیاد مشتاق رابطه بوده سه چهار باری بعد رابطه آقا میگه رابطه زیاد خوب نیست و هفته ای دو بار کافیه (درحالی که قبل خاستگاری و ازدواج میگفت هرشب رابطه میخواد و بدون رابطه میمیره) 

خانمم ناراحت میشه و بعد اولین پریود میبیه آقا حتی ده روزم رابطه نداشته باشه براش مهم نیست و اصلا شوق و.. نداره

و ب آقا میگه ک بهم دروغ گفتی و سرم کلا گذاشتی و تو گفتی گرمم ولی سردی و... و از شدت ناراحتی(شوهر اولشم سرو مزاج بوده چهار سال پیشش بوده چهل بار رابطه نداشتن. اینو قبل ازدواج ب شوهر فعلی گفت ه بود) شوهرشو با شوهر خواهر و شوهر خاله ش مقایسه کرد (گفت شوهر خواهرم حتی دوران پریودی هم رابطه... و... انجام میده انقد گرمه و شوهر خالم یک روز رابطه نداشته باشه عصابش خرابه و شوهر دوستم سرد بود اونم طلاق گرفت و در سن 40سالگی با یه پسر 17ساله ازدواج کرداون موقع کارشو اشتباه میدونستم ولی الان درکش میکنم خاسته اینجوری عقده هاشو جبران کنه) 

نظرتون 

الان ادامه شم میگم 

مرده کلاه برداره بنظرم😐

مآمآنــ کوچولوی کوچولومم🥺🥹🫶🏻 پیج کاری: tattoo_lady.alsaedi پیج خدم: parastw. 81فالـو کنید🫶🏻🌱دورگه ایرانیـ وعراقیـ😌🤝🏻🇮🇷🇮🇶  دیپلم مدیریت خانواده👩🏻‍🎓،بدنساز🏋️‍♀️دارای مدرک بین المللی میکروبلیدینگ🇱🇷         ⫷ روی هدفم تمرکز میکنم آدما فقد وقتمو میگیرن🧷

و بعد دوماه خواهر خانم پولشو پسش میده و خانم میدتش ماشین(دو سومشو) 

و از دهنش یکی دوبار میپره و میگه شاید با قیمانده شم بدم بت قسطاتو (قسطای قبل ازدواج ش) باش ساف کنی

وبعد این حرف آقا شب و روز ندارم ندارم و زیر فشارم و... میکنه ک خانم پولو بده بش 

ولی خانم منصرف میشه از دادن بقیه پول

و همچنان آقا با نقشه های مختلف سعی میکنه پولو بگیره

اینقدر ادامه میده ک خانم میگه اگه واقعا نداری اون پولای ک هر ماه میزاری کنار برای پسرت و بردار بعد هروقت داشتی دوباره بزار براش

آقا م میگه نه راستش نمیخوام ب اون پول دست بزنم و میخوام فقط زیادش کنم

و خانمم چند روز بعد میگه راستش منم اون باقیمانده پولمو گذاشتم برای پسرم

نظرتون 

الان ادامه شم میگم 

عروسی تموم میشه ب خوبی و همون هفته های اول ازدواج ک خانم زیاد مشتاق رابطه بوده سه چهار باری بعد راب ...

خب حالا چرا دعوا و بحث؟

اگه اقا منطقی باشه با رفتن پیش دکتر همه چی درست میشه.نیاز به تحقیر و مخصوصا مقایسه نیست.

در ضمن من حالم از مقایسه کردم به هم میخوره واقعا کار زشتیه.تو هر جایگاهی باشی فرقی نمیکنه

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
2706