2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
وای ممنون خیلی بدم میاد دوتادرآوردم 

همیشه قبل ازاینکه ببینی داری تبخال میزنی همچین کاری کن جاش که اینطور یکک قرمز کرده بزن دیگه اصلا بیرون نمیاد 

حالا هم بااب یخ دوش بگیر یخ بزن صورتت خوب میسی

2738
همیشه قبل ازاینکه ببینی داری تبخال میزنی همچین کاری کن جاش که اینطور یکک قرمز کرده بزن دیگه اصلا بیر ...

اصلا خوابم برده بود بیدارشدم دیدم زده پسرم خون دماغ شد قبل اینکه بخوابم ترسیدم فکرکنم ماله اونه درکل زیادمیزنم

مرسی عزیزم پس قرصشو میخرم تازه زدم دوتا

متم همیشه تبخال میزنم قرص شو میخورم تا زمانی که خوب نشده ادامه بده قرصو یخ عالیه حتما انجام بده زود به زود من از این یخ قالبیا میزارم تو پلاستیک تا زمانی که آب میشه بزار رو لبت فکر بده یه چند ثانیه دوباره بزار تا زمانی که به آب بشه بعد نیم ساعت تا ۱ ساعت بعد هم همین کارو کن

متم همیشه تبخال میزنم قرص شو میخورم تا زمانی که خوب نشده ادامه بده قرصو یخ عالیه حتما انجام بده زود ...

الان تاشماگفتین یخ گذاشتم قرصشم به شوهرم گفتم داره میره بخره ممنون ازتون دردشم خیلی کم شد

یخ بزار روش با اب یخ دوش بگیر یک بزنذبه کل صورتت  خوب میشی تضمینی

سلام عزیزم صدات کردم ازت تشکر کنم دوتاتبخال زده بودم همیشه هم خیلی زیاددرگیرش بودم وبادردم همراه بود مرتب یخ گذاشتم ۳تادونه قرصم خوردم خوبه خوب شدم انشالله همیشه سلامت باشی عالی بود راهکارت

2706