2137
2106
عنوان

طبع تونو بهتون میگم

12566 بازدید | 848 پست

بیاین قد وزنتونو بگین تا مزاجتونو بهتون بگم

sonatyteb پیجم خواستین مشاوره رایگان بشین فالو کنین، طب سنتی کارم، زبان شناس از روی زبان بیماریهاتونو بهتون میگم خواستید درمان بشین در خدمتتونم   جنوبی ام    سبزه شیرین   خونگرمم  چاله گونه هم دارم محشره   عاشق شوهرم ودخترام کی گفته آقایون تو خونه باید بشینن وحتی آبم میخوان خانوم خونه باید براشون بیاره یه زحمت بخودشون نمیدن آبم بخورن   شوهر من انقد با گوشی من بازی میکنه تا شارژ گوشیو تموم کنه بعد میگه بیا گوشیتو بزن شارژ اون لحظه میخوام کَلَشو بکَنم  

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

۱۵۹

۵۷

دیدی میلرزه دلم وقتی به من زل میزنی،چه قشنگ از ته چشمات به دلم پل میزنی،هرکی اومد پشت سرت حرف بزنه گفتم هیس! من غیرتی ام سر تو مشکل از اخلاقم نیست!                                                                                 نی نی یارحذف تایپک۲          
2149

168 52

زیر 18 سال به هیچ عنوان روم ریپ نزنن                                                                                                       من اگه حوصله حرف زدن با بچه ها داشتم مهدکودک میزدم  #ضد کودک همسرا  
2050

۱۸۸

۹۰

دختر قد بلند که همه مسخره اش میکنن حتی اینجا اما براش  مهم نیست چون قد بلندی یه نعمنه که همه کس ندارن :)🧚🏻‍♀️💙 پاترهدی و  وفادار به آلبوس دامبلدور:)🧙🏻‍♂️ هر چی بیشتر تو نی نی سایت میگردم بیشتر برگام میریزه :/ من هنوز دارم دنبال ساقی خانونی میگردم که میگه روزی ۱۵ ساعت ورزش میکنم ://////   خدایی ساقیش حلال خوره 😂😑یه جوری با قد وزنم برخورد میکنید انگار تا حالا یه خانم هیکلی ندیدین 😐😐😐 واقعا ندیدین یا اسکل کردین 😑 تو نی نی سایت بعد از الویه قارچ منفور ترین مواد غذایی میباشد 👌🏻😐 یه گزینه هست برای دیدن افراد آنلاین که شما ببینی چند نفر دارن تاپیکتو میخونن پس هی نگو *هستین بزارممم* الان اگه بگیم نه نیستیم نزار، نمیزاری   

157 قد

60 وزن

مثل یک باران پاییزی ناگهانی بودنت عشق است  💫                                                                                             درخواست دوستی ممنوع حتی شما دوست عزیز                                 پروفایل عکس خودمه کپی ممنوع                                                                                                                  ریپ مخالف توسط سیب زمینی پیازا ممنوع❌😒
2087

170قد. وزن ۶۵

زندگی مامانت نیست که صبح باهم دعوا کنید ظهر برای ناهار صدات کنه، زندگی ولت میکنه تا از ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گشنگی بمیری:)                                                                   دیگه اصلا نمونده نایی که بخوام بکنم بحث من😐🖐️

۱۶۵/۵۸

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏
2051