2703
2553
عنوان

یه دندونپزشک بهم پیشنهاد آشنایی داده

| مشاهده متن کامل بحث + 2094 بازدید | 62 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
عزیزم پس به نظرم بگو بیاد خواستگاری، دوست نشی ی وقت باهاش مورد خوبیه ولی

چرا دوست نشه،خدا من نی نی سایت میام بیشتر از کل ۱۲ سال تحصیلم برام سوال پیش میاد

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
اگه دوسش داشته باشه آره مهربونن اگه...

🙄ولی ربطی ب دندون پزشک بودنش ک داره،ممکنه بد جنس هم باشه😂

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
نه مشکلی نیس این همه فاصله معقوله تو خانواده

من جای تو باشم آشنا میشم باهاش با در جریان قرار گرفتن خانواده ها یه شش ماهی خانوادگی میریم میایم اگه اخلاقشم خوب بود میپذیرم

مگه چند تا دندانپزشک میخواد بیاد سراغت که بعضیا نه و نوچ میارن🤔🤔

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
2714
🙄ولی ربطی ب دندون پزشک بودنش ک داره،ممکنه بد جنس هم باشه😂

اوههه آره مثلا خودشو بالا ببینه😂😂😂😂😂😂😂😂😂

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
پرسیدم گفت دلیل و منطق نمیتونم براش بیارم  کار دله

ازدواج هندونه دربسته .ما چه نظری بدیم گیریم   خط و خال گیریم  صدای خوبی داشته باشه واکه کنی با وجود اینکه گیریم قرمزم باشه اما بی مزه چه کنی؟

انتظار تغییر نداشته باش تاخودت اونا ایجادش نکرده باشی...انسانها چه موجودات فراموشکارناسپاسی هستن....
با ی چت نمیشه کسی شناخت مطمعن شو از کجا معلوم اصلا دندون پزشک باشه

منم چند سال پیش نوجون بودم ینفر بهم پیام میداد میگفت رییس کارخونه ست، بعد جالب اینجاست من باور کرده بودم😐😄 اونم حرف ازدواج و اینا میزد ولی بعد دیدم سرکارم گذاشته بلاکش کردم

به مجازی اعتمادی نیس

تازه شماره مامانمو گرفته بود میگفت مامانم قراره زنگ بزنه با مامانت صحبت کنه ...🤦‍♀️ خاک تو سرم چرا یادم افتاد

خدایا متاسفم...لطفا مرا ببخش...دوستت دارم...سپاسگزارم🌱ceeport
2706