2410
2553
عنوان

یه دندونپزشک بهم پیشنهاد آشنایی داده

| مشاهده متن کامل بحث + 2094 بازدید | 62 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به من دندانپزشک پیشنهاد بده با کله قبول میکنم منتها فقط نگه داشتنش خیلی سخته همیشه باید لاکچری بگر ...

یعنی چون دندان پزشکه هیچ نقصی نداره ://// همین حرفا میزنید که انقدر آمار طلاق زیاده

یه نفر حرف قشنگی میزد

میگفت ازدواج ها اکثرا بر اساس پول و موقعیت و ظاهره

ولی طلاق ها اخلاق و اختلاف فرهنگ

2720

عزيزم من نميدونم چرا انقدر بقيه بدبينانه به اين موضوع نگاه ميكنن

شما باهاشون آشنا شو ولي خط قرمزاتو گوشزد كن حتما بهشون به هر حال آشنايي قبل ازدواج خيلي مهمه اصلا شايد تو از اخلاقش خوشت نيومد...

2714
قبول کن دیگه با سر افتادی تو ظرف عسل 

😑😑😑😑😑از کجا معلوم؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
خوبن مهربونن منم یکیشو دارم

مگه همشون مث همن؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2706