2726
اره ارزش داره من دوبارطبیعی زایمان کردم اصلا هم پشیمون نیستم خیلی هم راحت بود

منو ساعت ۳بامداد بردن اتاق زایمان ۹ساعت درد کشیدم مردم و زنده شدم آخرم نتونستم طبیعی زایمان کنم بردنم اتاق عمل همچینم راحت نیست

قسمت بد داستان اینجاست که:                                 ما ن ازدواج رو خواستیم                                            ن جدایی رو💔:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بستگی ب   اخلاق و وجدان کاری و مهارت پرسنل داره 

دخترخالم سزارین شد خیلی راحت بود چون همه عین پروانه دورش میچرخیدن - عروسمون طبیعی زایمان کرد علاوه بر اینکه کلی درد کشید و بیمارستان خصوصی هم بود ولی بعد از زایمان بواسیرش زد بیرون ونیاز ب جراحی داره الان - انقدم گریه کرده بود موقه زایمان

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 

من جفتشو داشتم اولی طبیعی بود ودرد فراونی کشیدم برای ۲ساعت ودیگه راحت شدم دومی سزارین بود که بیهوش شدم ووقتی به هوش امدم جدو آبادم امد جلو چشم اولش که تا دوروز دردددددددددوبعد دوروزم بخیاهام داغونم کردن ولی به نظر من طبیعی بهتره خیلی بهتره من اگه به عقب برگردم حتماااااا طبیعی رو انتخاب میکنم چون الان که بهش فکر میکنی خیلی سخته ولی وقتی درد مسکشی تحملات بالا میره وبعد این که دردت تموم میشه انگار نه انگار دردی داشتی یادت میره سریع ولی سز خیلی بده

از سال ۹۶ اینجام به لطف یه سری از رفقاااااا بیمرام ترکیدم پس لطفااااا نگید تازه وارد عصاب مصاب ندارم .ممنون .🙂🙂🙂🙂
2728
منو ساعت ۳بامداد بردن اتاق زایمان ۹ساعت درد کشیدم مردم و زنده شدم آخرم نتونستم طبیعی زایمان کنم بردن ...

باور کن من زایمان اولم 6صبح بستری شدم 8هم زایمان کردم 

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
زایمان طبیعی فقط موقع زایمان دوساعت عذاب میکشی بعد که می‌برند بخش راحت میشی اما سزارین می‌برند بخش ا ...

وا منم سزارین بودما هیچ کدوم از این مشکل ها رو نداشتم

قسمت بد داستان اینجاست که:                                 ما ن ازدواج رو خواستیم                                            ن جدایی رو💔:)
هر دو لیزری بود 3 ساعت بعد عمل تو بخش دست به سرم راه میرفتم... خیلی خیلی راحت بودم و بی حسی بودم&nbs ...

خب هزینه لیزر بالاس

🧡عضو گروه نارنجی🧡..........وزن شروع ۸۶🧡........تاریخ شروع ۱۴شهریور🧡وزن اولیه ۹۵🧡هدف۶۸🧡
باور کن من زایمان اولم 6صبح بستری شدم 8هم زایمان کردم 

میگم دیگه فرق میکنه سزارین منم خیلی راحت بود