2157
2106

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

چرا فکر میکنی سزارین درد نداره .

من هیچ وقت نمیگم طبیعی خوبه یا سزارین .

هر کدوم سختی خودشو داره .

هر کدوم ک مغزت قبول میکنه و بدنت باهاش اوکی اون بهترین نوع زایمانه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

زایمان طبیعی فقط موقع زایمان دوساعت عذاب میکشی بعد که می‌برند بخش راحت میشی اما سزارین می‌برند بخش اصلا نمیتونی تکون بخوری انقد که درد داری بعدش یبوست میشی از یه طرفم دل درد احتمال عفونت بخیه هات خیلی زیاده وصدا مشکل دیکه

2050

عزیزم من بارداری اول طبیعی البته بچم چند وقت بعدش فوت کرد ( سندروم مرگ ناگهانی) خیلی راحت بود بنظرم بچه دوم هم سزارین واقعا اذیت شدم درد طبیعی زیاده ولی بعدش اذیت نمیشی زایمان سزارین بعدش ادیت میشی من طبیعی پیشنهاد می کنم

فقط 25 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی خداخواسته من 🌍👦🏻 ببخش که مامانی خواست سقطت کنه🙂💚 تو در قلب منو باباتی😍 ان شاللهء که سالم و سلامت بغلت بگیرم 🥰💣 میشه واسه اینکه بیماریم درمان بشه یه صلوات بفرستین 🌻 واسه دخترم یه فاتحه بفرستین🍃🌻 married💍 غلامرضا 💛 سپهر👦🏻
2087
اره ارزش داره من دوبارطبیعی زایمان کردم اصلا هم پشیمون نیستم خیلی هم راحت بود

منو ساعت ۳بامداد بردن اتاق زایمان ۹ساعت درد کشیدم مردم و زنده شدم آخرم نتونستم طبیعی زایمان کنم بردنم اتاق عمل همچینم راحت نیست

خدایا تو دیدی چیزی نگفتی مردم ندیدند و فریاد زدند!

بستگی ب   اخلاق و وجدان کاری و مهارت پرسنل داره 

دخترخالم سزارین شد خیلی راحت بود چون همه عین پروانه دورش میچرخیدن - عروسمون طبیعی زایمان کرد علاوه بر اینکه کلی درد کشید و بیمارستان خصوصی هم بود ولی بعد از زایمان بواسیرش زد بیرون ونیاز ب جراحی داره الان - انقدم گریه کرده بود موقه زایمان

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤خیال تو👈A👉مرابیخیال عالم کرد❤کاربرعزیزی که داری امضامو میخونی میخوام بهت بگم اول و آخر زندگیت فقط همسرت برات میمونه و بس،پس بخاطر هیچکس و هیچ چیزی باهمسرت بد نشو،،،حالا یه لبخند خوشگل بزن و مثل اولین روزهای عاشقیتون باهم رفتار کنید، برای یه زندگی جدید هنوزم وقت دارین، پس پاشو و از امروز شروع کن ، مرسی که امضامو خوندی برای سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم میکنی؟؟؟پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍👶خدا تورو هدیه داده ب من ان شاء الله صحیح و سالم بغل بگیرمت  ممنونممممم خداجونم 🙂 کاربرعزیز  از خدا میخواهم هرچی که به صلاحته برات اتفاق بیفته و لایق بهترین ها باشی                                                             💫اللهم صل علی محمد و آل محمد💫

من جفتشو داشتم اولی طبیعی بود ودرد فراونی کشیدم برای ۲ساعت ودیگه راحت شدم دومی سزارین بود که بیهوش شدم ووقتی به هوش امدم جدو آبادم امد جلو چشم اولش که تا دوروز دردددددددددوبعد دوروزم بخیاهام داغونم کردن ولی به نظر من طبیعی بهتره خیلی بهتره من اگه به عقب برگردم حتماااااا طبیعی رو انتخاب میکنم چون الان که بهش فکر میکنی خیلی سخته ولی وقتی درد مسکشی تحملات بالا میره وبعد این که دردت تموم میشه انگار نه انگار دردی داشتی یادت میره سریع ولی سز خیلی بده

از سال ۹۶ اینجام به لطف یه سری از رفقاااااا بیمرام ترکیدم پس لطفااااا نگید تازه وارد عصاب مصاب ندارم .ممنون .🙂🙂🙂🙂
2051