2726
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 291918 بازدید | 28051 پست

سلام خوب هیتین.من ۱۸سالمه تابستون عروسیمه دلم میخوادموهامورنگ کنم چه رنگی بزارم که چهرموملیح ودخترونه نشون بدا ولی زیبام کنه ننیخوام سن بالا بنظربرسم،موهای خودم خرماییه رنگ پوستمم گندمیه وروشن

سلام خوب هیتین.من ۱۸سالمه تابستون عروسیمه دلم میخوادموهامورنگ کنم چه رنگی بزارم که چهرموملیح ودخترون ...

سلام عزیزم

متناسب با سن ات ، یا مشکی بمونه یا یه قهوه ای تیره بذار مثلا ترکیب شکلاتی دودی ، دودی فندقی ، طلایی تیره و فندقی و دودی ، فندقی و دودی و شکلاتی ، و ترکیبات این چنینی

رنگ های روشن یا تکنیک هایی مثل انواع لایت ها هم سن رو بالا می بره هم شبیه بقیه مهمونها میشی

عروس باید فرق کنه .. ساده کلاسیک و شیک بدرخشه ... که این سبک همیشگی هست و صد سال دیگه هم عکسها رو ببینی تازه و به روز خواهد بود

یعنی رنگ موی تیره ، ارایش ملیح با رنگ های گرم مثل ترکیب رنگهای مشکی و قهوه ای تیره و گلبهی صورتی آجری و شاید در کنارش یه رنگ شاین برای قسمتی از سایه ... رژ با رنگ ملایم از خانواده ی صورتی یا قرمز .. و ..

شینیون مو هم کلاسیک باشه مثل انواع مدل موی فرحی که مختص عروس هست و دیگه موی عروس شبیه بقیه ی مهمونها نمیشه

امیدوارم کمکت کرده باشم 

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم متناسب با سن ات ، یا مشکی بمونه یا یه قهوه ای تیره بذار مثلا ترکیب شکلاتی دودی ، دودی فن ...

میشه اون رنگایی که گفتین ازشون عکس بفرستین؟؟به ارایشگرم بگم اونطوری رنگ کنه.خودم توزمینه ارایشی هیچی نمیدونم

سلام عزیزم اولی پایه ۱۰ دکلره ، شنی ، پلاتینه طبیعی ، کمی شامپاینی ، کمی نسکافه ای دومی اگه ...

سلام عزیزم.. 

رنگ دومی بدون دکلرس؟ 

بعد رو موی قهوه ای همین ترکیب رو باید بزاریم؟ 

2728
سلام عزیزم..  رنگ دومی بدون دکلرس؟  بعد رو موی قهوه ای همین ترکیب رو باید بزاریم؟

سلام عزیزم

زمینه اش بدون دکلره میتونه با چندبار گذاشتن رنگ بژ ۸ و به مرور ترکیب بژ و کمی زیتونی کمی طبیعی ۸ بدست بیاد .... به مرور

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
اگه موهات مشکی معمولی هست یعنی خیلی تیره نیست و در حد خرمایی تیره ست میتونی از ترویب زیتونی و خاکستر ...

میخاستم ببینم چقد رو مو میمونه این رنگ که همین جور خوشرنگ بمونه آخه معمولا میگن رنگ ترکیبی اصن دووم نداره

آخرش قرمز نمیشه چون بدم میاد از قرمزونارنجی شدن

یه روزی حال منم خوب میشه
آلبالو جان رنگ ترکیبی چجوریه؟  متلا من بخام خاکستری زیتونی بزنم.. باید دو تا رنگ بخرم؟  ...

بله باید دو تا رنگ بخری

مارک خوب زیاد داریم بستگی به هزینه ای که میکنی داره

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
میخاستم ببینم چقد رو مو میمونه این رنگ که همین جور خوشرنگ بمونه آخه معمولا میگن رنگ ترکیبی اصن دووم ...

دوام رنگ ربطی به تکی یا ترکیبیش نداره ... بستگی داره اون رنگ از چه سری ای باشه و جنس مو چطوری باشه و رنگ قبلی چی باشه ، دکلره داشته باشه یا نداشته باشه

طبیعتا بعد چندین بار شستشو  شفافیت اول رنگ کمتر میشه و نیاز هست دوباره رنگ بشه تا شار ژ بشه اما کلیّت رنگ سر جاشه و عوض نمیشه

این ترکیب رنگ هم سردترین ترکیب رنگ هست که قرمزی نداره و اگه چند باری استفاده بشه بیشتر هم جا میفته .. اکسیدانشم که باید شش درصد باشه

مثلا در مورد این رنگ تا وقتی موهاتو کوتاه نکنی یا رنگ جدید نذاری همین رنگ سر جاشه

ضمنا عکس هایی که از رنگ موها تو اینترنت به طور کل وجود داره رتوش شده هستند اون براقیت و شفافیت و لوندی که تو رنگ موی عکسها وجود داره هم به خاطر افکت عکس ها هست هم اینکه موها سشوار شدن صاف شدن انواع کرم موها و اسپری ها رو زدن روش ...  با  رسیدگی به موها ، رنگ جلوه ی بیشتری نشون میده

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
دوام رنگ ربطی به تکی یا ترکیبیش نداره ... بستگی داره اون رنگ از چه سری ای باشه و جنس مو چطوری باشه و ...

من موهام مشکیه زاغه تقریبا

امروز کمی رنگ شماره پنج زیتونی گذاشتم سرموهام اصلا رنگ نگرفت فکر کنم همون هفت باید بذارم  خداکنه تن قرمز نارنجی نده به موهام‌

کلا موهام سخت رنگ میگیره حتی دکلره هم درست باز نمیکنه دفه آخری یکی دوساعت سرموهام واسه هایلایت دکلره بود که موهام داغون شد آخرم دکلره پایه ش نارنجی شد هر رنگی هم میذاشتم بازبعد گذشت یکی دوماه  موهام قرمز نارنجی میشد

کلا موندم بخدا چیکارکنم یه کم میخام موهام خرمایی بشه قهوه ایه خوشرنگ بخاطر جنس موهام از رنگ میترسم

که باز هم رنگ حروم بشه هم موهام خراب بشه و رنگ نشه

یه روزی حال منم خوب میشه
2706