2737
2734
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 292052 بازدید | 28064 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکلاتی 7 دودی 8

احتمالا رنگ رو ریشه زیاد مونده و چون نزدیک گرمای کف سر هست بیشتر رنگ باز کرده ... اگه خیلی تو چشم هست شماره های پایین تر رنگهات رو بخر استفاده کن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2728
میلین اطراف چشم ؟ متوجه نشدم عزیزم

اطراف چشمم جوش های ریز سفیدرنگ میزنه.صورتمم تازگیا جوش های سفید میزنه وخیلی سفته نمیشه حتی تخلیش کرد.برای درمان چکارمیتونم انجام بدم یا چه پماد وکرم استفاده کنم

2738
سلام البالو جان این رنگ موی منه الان چه رنگی بزارم ک هم روشن باشه هم زردی نداشته باشه پوستمم سفیده

سلام عزیزم

ترکیب دودی و زیتونی یا زیتونی و خاکستری ... شکلاتی و دودی ... دودی و نسکافه ای ... نمیدونم دقیقا چه رنگی مد نظرته ولی بدون دکلره اینا رنگهای قابل قبو و خوبی هستن ... شماره ی رنگت رو اگه خیلی روشن نخری در حد معمولی روشن میکنه مثلا شماره ۷ ، ۸(بسته به شماره بندی اون رنگ )

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
خیلی ممنون ک وقت میذاری جواب میدی عزیزم.شکلاتی یا نسکافه ایی قرمز داره توش ؟یا اگه با دودی مخلوط بشه ...

بله روی موی بدون دکلره یا با رنگهای خاص ، قرمزی دارن اما دودی قرمزی رو میگیره و میتونی داخل ترویب رنگ هم پنج سانت واریاسیون نقره ای اضافه کنی ..میتونی رنگ خاکستری هم اضافه کنی ...

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
رنگ از شماره 8روشن تر نمیتونم بذارم؟برای اینکه کم کم روشن شه بذونه دکلره باید چیکار کرد ؟

میتونی اخه گفتی نمیخوای زردی داشته باشه .. هر چی روشن تر بذاری بیشتر میره به سمت طلایی عسلی و زردی ... اگه هم میخوای با رنگ موهات رو شبیه به دکلره روشن کنی که باید حوصله به خرج بدی و صبور باشی چون زمان می بره و طول میکشه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2706