2737
2734
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 291970 بازدید | 28054 پست
پاک نشده کم رنگ شده ، n2 رنگ قوی ای هست پر از رنگدونه ی قرمز ... فقط یه سری موهای استثنایی توان پس ز ...

مرسی عزیزدلم ممنونم 

💖💖اگه میتونی ازداشته هال لذت ببری خوشبختی💖💖 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آلبالو جان سلام خسته نباشی عزیزم میشه به سوالم جواب بدی  مشتری یه عکس اورده میخواد موهاش اونطو ...

سلام عزیزم

دو تا کار میتونی بکنی اول اینکه تیکه هات رو انتخاب کنی تو فویل کامل بپیچی که کلا جدا بشه ، بعد بری سراغ قسمتهای دکلره دار و اونها رو مشکی کنی که شبیه قسمتهای بدون دکلره بشه .... بعد که رنگ گرفت آروم بشوری بدون اینکه فویل ها باز بشه .... بعد فویل ها رو دونه دونه باز کنی رنگ نسکافه ای متوسط با اکسیدان شش درصد بذاری (نیاز به دکلره هم نیست چون خودش دکلره داره اگه جایی از تیکه ی مو دکلره نداشت و نیاز داشت دکلره کن ).... این عکس اولا یه لایت کم حجم هست پر نیست ، دوم اینکه یا رشد ریشه داره یا اصلا از اول لایتش رو جوری دراورده که خیلی به ریشه نزدیک نشده و کاریش نداشته و بیشتر قسمت پایین مو رو دکلره و رنگ کرده

.

.

روش دوم هم اینه که کلا قسمت دکلره دار رو رنگ تیره بذار که با قسمت بالا یکدست بشه . بعد تیکه های مو رو (لایت ها رو ) دربیار حالا یا با فویل یا با کلاه ، بعد دکلره کن ( طبق شکل که پایینا رو دکلره کرده به قسمت های نزدیک به ریشه کاری نداشته ، فقط یه تیکه جلوی مو رو از ریشه دکلره کرده که عین یه تل خوشگل بشه ) بعد از دکلره هم رنگت رو بذار 

روش اول برای سلامتی موها بهتره

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2728

عزیزم میشه ترکیب رنگشو بگی چه رنگایی بخرم چندتا موهام بلنده تا پایین کمرم چه مارکی بخرم خوب باشه مرسی 

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵
2738

اینم میگی

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵
سلام آلبالوجان لطفاشماره این رنگ وترکیبشروبرام توضیح بدی برای دکلره روهم ازچه پودری استفاده کنیم م ...

سلام عزیزم

زمینه اش زیتونی ۵ و اکسیدان شش درصد  ... لایت نود درصد ، پایه ی ۹ دکلره ترکیب بژ ۹ و زیتونی ۸ و اکسیدان شش درصد 

پودر دکلره ی آبی رنگ و اکسیدان ۹ درصد ، در صورت شا رژ و مقاومت مو اکسیدان ۱۲ درصد هم ممکنه نیاز بشه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

این بود عزیزم 

2706