2726
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 291879 بازدید | 28051 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واریاسیون نیاز نداره .... برای رنگی مثل نقره ای ما پایه ی دکلره رو ۹ و ۱۰ میدونیم عزیزم

سلام آلبالو جون

من الان پایه موهام بین ۸ و ۹ فکر کنم یعنی روشنه زردی نداره.یه رنگ قهوه ای خوشرنگ دوست دارم.میشه لطفا بگی چه شماره ای بگیرم

2728
سلام آلبالو جون من الان پایه موهام بین ۸ و ۹ فکر کنم یعنی روشنه زردی نداره.یه رنگ قهوه ای خوشرنگ دو ...

سلام عزیزم . برای این عکسی که گذاشتی پایین مو قسمت روشن ، نسکافه ای ۸ ، بیسکوییتی ۶ ، اکسیدان شش درصد

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام عزیزم . برای این عکسی که گذاشتی پایین مو قسمت روشن ، نسکافه ای ۸ ، بیسکوییتی ۶ ، اکسیدان شش درص ...

با اکسیدان ۶ تیره نمیشه؟

پایه موهامم بین ۸ و ۹ هستش

یه سوال دیگه

توی همه ی کاتالوگ رنگها رنگ بیسکوئیتی هست؟

با اکسیدان ۶ تیره نمیشه؟ پایه موهامم بین ۸ و ۹ هستش یه سوال دیگه توی همه ی کاتالوگ رنگها رنگ بیسک ...

اکسیدان مورد استفاده برای رنگساژ(رنگ روی دکلره ) شش درصد هست که بتونه تا حد زیادی رنگ رو تثبیت کنه .. تیره و روشنی هم به پایه ی دکلره مربوط هست .. میشه از اکسیدان ۹ درصد هم استفاده کرد اما ...

اینکه تو همه ی کاتالوگ ها باشه رو اطلاع ندارم چون مارک رنگ زیاد هست ولی به هر حال هست و میشه تهیه کرد

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

آلبالو ببخشید بخدا خیلی سوال میپرسم دیگه دوروبرم کسی ندارم بپرسم میشه به این چنتا سوالم جواب بدی ممنون میشم ک پیشنهادهای خودت ک انجام دادی و نتیجه خوب بوده رو بگی مرسی❤❤

مشتری موهاش ۳رنگه ریشه طبیعی وسط ساقه قهوه ای پایین ساقه شرابی حالا یه رنگ یک دست قهوه ای روشن یا زیتونی بخواد من چیکاری باید انجام بدم؟؟؟؟

و یکی ک ساقه موهاش زیتونی و ریشه طبیعی هست حالا یه قوه ای روشن یا شرابی بخواد باید چیکار کنم؟؟؟

یا ریشه طبیعی و ساقه مش باشه بعد رنگ زیتونی یا شرابی بخواد باید چیکار کنم؟؟؟ 

آلبالو ببخشید بخدا خیلی سوال میپرسم دیگه دوروبرم کسی ندارم بپرسم میشه به این چنتا سوالم جواب بدی ممن ...

برای اولی

دکلره باید بشه تا یکدست بشه بعد قهوه ای میذاری البته قهوه ای یه اسم عام هست طیف قهوه ای خیلی زیاد داریم از سری طبیعی بگیر تا شکلاتی و کاکایویی و نسکافه و کاپوچینو و شیرشکلاتی و شیرنسکافه و بیسکوییتی و فندقی و قهوه ای طلایی و وووووو  یه کاتالوگ بزرگ و کامل رنگ داشته باش و قشنگ به رنگها و شماره هاشون نگاه کن یا تو گوگل جستجو کن کاتالوگ های رنگ رو ببین اینطوری به رنگها مسلط میشی و میبینی مثلا چقدر قهوه ای میشه دراورد

برای دکلره ی این مو هم اول یه دکلره ی متوسط درست میکنی میری سراغ قسمت پایین مو که میگی شرابی داره به این قسمت مرتب و تمیز دکلره رو میزنی چک میکنی و منتظر میشی ببینی که چقدر رنگ باز میکنه البته بدون آسیب .... این قسمت شرابی در نهایت به هر پایه ای از دکلره که رسید اون میشه مبنای ما برای دکلره ی قسمت قهوه ای و قسمت ریشه ی طبیعی ... یعنی اگر مثلا اون قسمت شرابی به پایه ی ۸ رسید و دیگه دیدی بیشتر از اون جلو نمیره میشوریش و میری سراغ قسمت قهوه ای اونو دکلره میکنی دقیقا رو پایه ۸ متوقف میشی میشوری و بعد هم میری سراغ ریشه و مثل قبل عمل میکنی ..... منظور از این کارها اینه که یه دکلره ی یکدست و هم پایه دربیاری تا رنگت یکدست دربیاد .... هر سری هم که میشوری به قسمت بالاتر آب نخوره ترجیحا که نخوای خشکش کنی ... چون برای دکلره مو خشک بهتره

این کارها برای یکدست شدن بود وگرنه اگه کسی یکدست نخواد فقط اون شرابی رو با دکلره پاک میکنی و کلا یه دست رنگ میذاری و موها دو رنگ میشه یعنی اون قسمت دکلره دار روشن میشه قسمتهای بالا هم که یه قهوه ای معمولی میشن ... حالا دیگه اینها به خواست مشتری هست

دومی اگه ساقه ی موهاش دکلره داره و در واقع زیتونی روی دکلره ست با دکلره زیتونی رو پاک میکنی اگه یکدست بخواد قسمت طبیعی رو هم باید دکلره کنی با قسمت پایین همپایه کنی و رنگ رو بذاری کلا ..... اگه زیتونیش رو دکلره نیست که هیچ یه قهوه ای یا شرابی میزنی به کل مو و تمام

ریشه طبیعی ساقه مش ... باید با احتیاط جاهایی که دکلره نداره رو دکلره کنی یکدست کنی زیتونی بذاری .. اما برای شرابی میشه همینجوری یه شرابی متوسط به کل موها گذاشت اونجاهایی که دکلره داره روشن تر میشه اونجایی که نداره تیره تر ... اما اگه میخواد شرابیش یکدست باشه یعنی لایت نداشته باشه اون وقت دیگه اینجا هم برای شرابی محبور هستی کلا دکلره کنی همپایه کنی شرابی رو بذاری 

کلا اینا بستگی داره مشتری دقیقا چی میخواد

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

سلام البالو جان من موهام تقریبا از ارنجمه

الان رنگ موهام قهوه ای تقریبا روشنه یسال پیشم شرابی کرده بودم

حالا میخام بلوند کنم

چند تا سوال داشتم

اول ابنکه ارایشگر بهم گفته موادتو خودت بخر

مبخاستم بدونم پودر دکلره لیزانو و کالیون چطورن؟چند پیمونه باید بخرم؟

دوم اینکه میخام موهام ی طلایی خوشرنگ بشه اصلا نمیخام ب سفیدی و یخی بزنه شما چه رنگی رو پیشنهاد میکنبن از سری رنگهای بلگا یا هر چیز دیگه 

اگا مد نظرت رنگ قشنگی داری لطعا میشه عکسشو برام بزاری قربونت

خدا میدونم که میبینی
سلام البالو جان من موهام تقریبا از ارنجمه الان رنگ موهام قهوه ای تقریبا روشنه یسال پیشم شرابی کرده ...

سلام عزیزم

یه دکو کرم (مارک های مختلف مثل بس) بخر با اکسیدان ۹ درصد .. اگه رنگ طلایی هم میخوای بهتره خود رنگ طلایی رو بخری مثلا طلایی ۸ ... البته اینکه شماره رنگ چند باشه بستگی به پایه ی دکلره داره مثلا پایه دکلره برسه به هشت میتونی شماره رنگ رو ۸ بگیری یا پایین تر از ۸ و بالاتر از ۸ نمیشه

خود سری رنگ طلایی برای رنگ طلایی بهتر هست . ولی خوب اگه یه وقت ترکیبی هم بخوای میتونی با رنگهایی مثل بژ یا طبیعی ترکیب کنی 

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
برای اولی دکلره باید بشه تا یکدست بشه بعد قهوه ای میذاری البته قهوه ای یه اسم عام هست طیف قهوه ای خ ...

وای عزیزم خیلی خانومی مرسی ک وقت میذاری بدون هیچ چشم داشتی❤❤

سلام عزیزم . برای این عکسی که گذاشتی پایین مو قسمت روشن ، نسکافه ای ۸ ، بیسکوییتی ۶ ، اکسیدان شش درص ...

آلبالو جان رنگایی رو که گفتی خریدم

عکس موهامو و رنگها رو واست میفرستم

یعنی واقعا این رنگا با این پایه قهوه ای قشنگ میشه؟

2706