2703
2553
تقدیر تاریخ است که هلاک منافقان با رمز یا علی (ع) باشد مثل عملیات مرصاد هر روزتون عید بچه ها... اگه سوالی دارید در مورد رنگ مو , ارایش و گریم , ماسک و ...................... بپرسید بلد باشم جواب میدم نباشمم که میگم بلد نیستم لطفا از مارک های لوازم ارایشی نپرسید سخته جواب دادنش چون تجربیات متفاوته پرسش هاتون رو بزارید اینجا تا وقتی هستم جواب میدم اگه رفتم بعدا میام جواب میدم
ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دریا جون این عکس http://mehrood.com/imported/2013/07//image00FE_4E479735-1.jpg

میتونی رو موهای خودت هم دربیاری ترکیب زیتونی و طلایی هستش

G7 وm7صف نصف , یک سوم از رنگ N7 +اکسیدان 2 وواریاسیون نقره ای4سانت ودودی 1 سانت
ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2720
سلام شهلا جون عزیزم اگه پوستت چربه بهتره کرم پودرت رو برای پوست های چرب بگیری اگه ضد افتاب زیرش میزنی ضدافتابت بدون چربی باشه اگه منافذ پوستت بازه بهتره با استفاده از گلاب یه مقدار ببندیشون میتونی از پودرهای فیکس هم روی کرم پودر استفاده کنی تا جلوی عرق کردن پوست رو بگیره ... ولی در کل چاره ی صد درصد نداره ولی پودر فیکس کمک زیادی میکنه مثل پودرهایی که مجریا و بازیگرا میزنن
ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2714
سلام شیداجون خودم انجام ندادم عزیزم ولی دیدم.. والا قشنگیش که قشنگ میشه اگه جایی بری که حتما اصول بهداشتی رعایت بشه بالاخره چشمه حساسه مثلا پارسال دوستم کاشته بود خیلی ناز شده بود و البته واقعا هم معلوم نبود که مصنوعیه اما میگفت برای یکی از چشماش احساس میکنه انگار مثل موقعی که مژه تو چشم ادم میره اونطوری اذیت میشه ولی در کل قشنگه به شرطی که جای خوبی بری یعنی قبلا از کسی که اونجا مژه کاشته مشورت بگیری ببینی کارش خوبه یا نه
ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
آلبالو جون شرمنده خیلی سوال میپرسم اگه نصف پیمونه پودر دکلره بریزم توش روشن تر و بهتر نمیشه؟
کارشناسان اعلام کردند سرعت حلزون قطع نخاع شده ۱۵ درصد از سرعت اینترنت ابران بیشتر است!خخخخ
دوستان کسی میدونه این کرم هایی که برای countoring توی گریم صورت استفاده میشه بهش چی میگن؟ عکس هاش و توی اینترنت دیدم یه کیت هایی بود که داخلش چند رنگ مختلف کرم داشت شکل آبرنگ بود .به اونا چی میگن؟
عرضه ی لباس زیرهای بسیار متنوع و ارزانتر از همه جا. اگر به دنبال لوازم خیلی خاص هم میگردی اینجا پیدا میکنی @paridokhtunderwear
مررررررسی عزییییییزم...خیلی دوس دارم انجام بدم اما میترسم چون بعضیا میگن مزه های خودم میریزه ..لطف کردی
صدا میکنم ” تو ” را! این ” جانی ” که میگویی، جانم را میگیرد! نزن این حرف ها را! دل من جنبه ندارد...
2706