2737
2734
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 291994 بازدید | 28055 پست

سلام آلبالو ای جونم تاپیک مال ۹۳ چه خوب 😍پابرجا و پاینده باشید 

من ۲۰ سالمه تا سن ۱۸ سالگی اینا پوستم هیچ جوش نمیزد حتی کک مک (حتی دوران بلوغ هم اثری نبود پوستم خشک بود الان هم خشکه)کلا هرکس منو میدید حسرت پوست منو میخورد ک چ صاف و یکدسته .....

اما بعد از اون پوست من شروع کرد ب جوش زدن حدود ۵ تا خال تو صورتم دراومده و خیلی برام عجیب بود علتش چیه یعنی؟

دلم ی حس خوب میخاهد مثل چهارشنبه ها زنگ آخر..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام عزیزم برا جای جوش و لک چیکار کنم سریع بره؟

سلام عزیزم

سریع نمیره بستگی به علتش داره ، از کرم های روشن کننده استفاده کن که داروخونه ها دارن ، اب سیب زمینی ، خیار اینا هم خوبن

میوه های قرمز هم زیاد بخور الان فصل اناره انار شیرین خوبه برای پوست

کرم های ارایشی اصلا رو پوست نمونه و حسابی تمیز کن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
عزیزم پروتئین تراپی یا کراتین یا ریباندینگ خوبه بکنم؟

عزیزم پروتئین رو انجام بده هر از چندگاهی خوبه مشکلی هم نداره

کراتین رو نه عوارض داره

ریباندینگ برای صافی شلاقی هست درمان نیست

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام آلبالو ای جونم تاپیک مال ۹۳ چه خوب 😍پابرجا و پاینده باشید  من ۲۰ سالمه تا سن ۱۸ سالگی ای ...

سلام عزیزم سلامت باشی

خال ارثیه

اما جوش بستگی داره به شرایط ، هورمون ، عوض شدن تغدیه ،  استرس ، باقی موندت کرم های ارایشی به مدت طولانی و سنگین روی پوست و ...

اول یه ازمایش بده که از نظر هورمون و کمبود املاح و ویتامین چک بشی

بعد هم تغذیه ات رو سالم کن ، روغن فست فود شیرینیجات ادویه های زیاد و تند .. اینا رو کم کن

میوه زیاد بخور مخصوصا میوه های قرمز رنگ مثل انار .. اب زیاد بخور

پوستت رو تمیز کن از مواد ارایشی کم و سبک استفاده کن و حسابی تمیز کن رو صورتت نمونه

از ماسک های طبیعی مثل خیار استفاده کن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2738
سلام به شرایط مو بستگی داره

میشه بگین چه شرایطی 

ارایشگاه بهم گفته سه پیمانه پودر سفید دو پیمانه بنفش بگیر میخواستم ببینم میشه همون سفید دوباره استفاده بشه چون نمیخوام موهام خیلی زبر بشه

میشه بگین چه شرایطی  ارایشگاه بهم گفته سه پیمانه پودر سفید دو پیمانه بنفش بگیر میخواستم ببینم ...

یعنی حین کار باید دید مو چه واکنشی داره بعد تصمیم گرفت ، به طور پیش فرض همون پودر سفید میتونه استفاده بشه ولی باز باید دید چی پیش میاد

برای جلوگیری از زبری و غیره باید محافظ استفاده کنه مثل اولاپلکس

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام عزیزم سریع نمیره بستگی به علتش داره ، از کرم های روشن کننده استفاده کن که داروخونه ها دارن ، ا ...

ممنون از لطفت قشنگم.

حثتیتثکثثننیکززمچثچثگسکطنثحخثکیویحثمثکیینجثین😎کاربر قدیمی با افتخار تعلیقی

سلام عزیزم . من تقریبا ۷ ماه پیش رفتم آرایشگاه دکلره کردم و رنگ روشن گذاشتم . الان موهام تقریبا ۱۵ الی ۲۰ سانت رشد کرده و جلوی  موهام که ریشه اش دراومده  مشکی هست و  سفیدی هم خیلی داره . میخواستم ببینم میتونم توی خونه خودم رنگ قهوه‌ای یا عسلی یا شکلاتی  بزارم که موهام یکدست بشه و سفیدی هام هم رنگ بگیره ( البته موهام رو قبلش مبخام کوتاه کنم یعنی اندازه موهام برای رنگ کردن تا پایین گردنم میشه ) 

2706