2410
2553
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 290478 بازدید | 27997 پست
سلام عزیز دلم❤خوب هستین؟یه سوالی داشتم،من موهامو هایلایت کرده بودم ولی بدون رنگ زمینه،الان بد شده پش ...

سلام عزیزم🌹

لایتهات خیلی روشنه؟ اگه خیلی روشن باشه یهو نمیشه تیره کرد به مرور دوباره روشن میشه باید اروم اروم تیره کنی

مثلا ترکیب شکلاتی تیره و n4 و اکسیدان شش درصد

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم بدون دکلره تنوعی نیست همون طیف قهوه ای تیره تا روشن ... مثلا میتونی از ترکیب خاکستری ۸ و ...

آلبالو جان ببخشید اذیتت میکنم همش

این ترکیبی که گفتی میشه قهوه ای روشن،تو مایه های این عکس میشه؟

2720
آلبالو جان ببخشید اذیتت میکنم همش این ترکیبی که گفتی میشه قهوه ای روشن،تو مایه های این عکس میشه؟

شبیه قسمتهای روشنش اما سردتر .. البته به جنس موهات هم بستگی داره هر چی موهات ضخیم تر و مشکی تر باشه موهات کمتر روشن میشن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2714

آلبالو جان من ۱۸ سالمه اهل ارایش نیستم مامانم لوازم ارایشمو برام تکمیل کرده و من بهشون اصلااااا توجهی ندارم ولی عاشق عطرم لاک الان نمیزنم قبل تر هم کرم میزدم مامانم میگه خیلییی دل مرده هستی میگم من با یه رژ ساده هم سنم سی ساله نشون می ده و من نمی پسندم  میگه حالا مثلا چه اتفاقی میوفته ولی من دوست دارم به جای رژ از ویتامین ا و به جای پنکیک یا کرم پودر از کرم آفتاب زندگی کنم حس می کنم اینطوری با وقار ترم

میشه نظرتونو بگید بهترین کار چی هست برای سن من 

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
پایه ی ده دکلره ، ترکیب خاکستری یخی عکس دوم همونه با کمی مرواریدی

عزیزم مرسی جواب دادی

میشه واضح تر بگی 

میخوام توی خونه خودم انجام بدم

پودر دکلره و اکسیدان ۱۲ دارم

دیگه چیا الان برم‌بگیرم 

دقیق لطفا بهم بگین

آلبالو جان من ۱۸ سالمه اهل ارایش نیستم مامانم لوازم ارایشمو برام تکمیل کرده و من بهشون اصلااااا توجه ...

کار خوبی میکنی عزیزم ، تمرکزت رو بذار رو پوستت تا همیشه تمیز و روشن و سالم بدون لک و غیره باشه ... استفاده از ویتامین ها ، املاح ، ماسک های طبیعی ، تونرهای پاک کننده و ...

اینطوری نیاز به کرم پودر نداری همون ضدافتاب ساده ی بی رنگ کافیه .... برای ارایش هم به حالت چشمهات ربط داره مثلا یه کم ریمل معمولی (نه حجم دهنده و غیره) یا یه خط نازک تو بُن مژه برای خط چشم یا یه مداد نازک زیر و چسبیده به مژه های پایین کافیه یه کم سایه ی گلبهی پرتقالی برای حال دادن به صورت روی قسمت استخوان پشت پلک کافیه ... یه رژ کمرنگ .. یه هاله رژگونه ی کاملا رنگ طبیعی .. اینا خوبن پوست رو سرحال نشون میدن در عین حال خیلی ارایش دیده نمیشه بیشتر یه هاله ست با رنگهای طبیعی ... در واقع ارایش نیست

ابروها هم مدل طبیعی و دخترونه بدون نقاشی کردن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
عزیزم مرسی جواب دادی میشه واضح تر بگی  میخوام توی خونه خودم انجام بدم پودر دکلره و اکسیدان ۱ ...

عزیزم این رنگها پایه ی ۱۰ دکلره رو لازم دارن رسیدن به این پایه بدون اسیب به مو کار خیلی سختیه ، اگه تجربه نداری انجام ندادی و مراحلش رو اشنا نیستی انجام نده ، ضمن اینکه مواد ضد اسیب هم لازم داری

هر وقت به پایه ی ۱۰ که کرم سفید هست رسیدی اونم بدون اسیب و سوختگی  اونوقت میتونی رنگ یا رنگها رو بخری از الان نباید رنگ بخری چون نمیدونی موهات تا چه پایه ای رنگ باز میکنه و قابل پیش بینی نیست

دکلره باید مرحله ای پیش بره با پودر ضعیف شروع بشه و دائم مو چک بشه که توان پودر قوی و جهش پایه رو داره یا نه 

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
کار خوبی میکنی عزیزم ، تمرکزت رو بذار رو پوستت تا همیشه تمیز و روشن و سالم بدون لک و غیره باشه ... ا ...

خیلیییی ممنونم از راهنماییتون 💕💕 پستتو نو سیو می کنم که بهش مراجعه و رعایتش کنم

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       
2706