2726
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 291917 بازدید | 28051 پست
مرواریدی شماره بندی زیادی نداره بعضی مارکها یه دونه دارن بعضی دوتا دارن مثلا اگه دو تاست روشن ترینش ...

سلام عزیزم من یه سؤال دارم صورتم کشیدست و موهام مجعده نه خیلی ولی لخت نیست و تاشونه هامه و هیچوقت کوتاهترنکردم همیشه هم دم اسبی بستم الان حجمشونم خیلی کم شده به نظرتون این مدل موها بهم میاد ازاین مدلا خیلی خوشم میاد حس میکنم هم قشنگه هم راحته راحتی هم خیلی مهمه برامولی میترسم بهم نیاد چون همسرمم همیشه گفته مو خیلی کوتاه خوب نیست ولی فک میکنم اگه بهم بیاد اونم حتما خوشش میاد نظرتون چیه؟

خدایا فقط از تو یاری میخواهم..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم من یه سؤال دارم صورتم کشیدست و موهام مجعده نه خیلی ولی لخت نیست و تاشونه هامه و هیچوقت کو ...

سلام عزیزم

چون پیشونی رو میپوشونن برای صورت کشیده مناسب هستن ، برای اینکه بهتر تصور کنی این مدلها رو پف دار در نظر بگیر به خاطر حالت دار بودن موهات ... اگه خوش ات اومد کوتاه کن

چون این عکسها روی موی صاف هستن خوابیده و چسبیده به سرن ، روی موی حالت دار پف دار وایمیسته

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام عزیزم چون پیشونی رو میپوشونن برای صورت کشیده مناسب هستن ، برای اینکه بهتر تصور کنی این مدلها ر ...

خیلی ممنونم جواب دادین ، بطورکلی ظاهرخوبی داره؟شمادیدین کسی اینطور کوتاه کنه و مث موهای من باشه یعنی حالت دار باشه واین مدل کوتاه کرده باشه؟ باعث نمیشه صورت بزرگ دیده بشه؟ببخشید اینقد سؤال پرسیدم

خدایا فقط از تو یاری میخواهم..
2728
خیلی ممنونم جواب دادین ، بطورکلی ظاهرخوبی داره؟شمادیدین کسی اینطور کوتاه کنه و مث موهای من باشه یعنی ...

بله قشنگن

وقتی مو حالت دار هست کمتر موها رو خرد می کنیم تا کمتر پف کنه زاویه ها رو پایین تر می گیریم که مو نپره هوا سیخ وایسته

اونایی که موی فر و حالت دار دارن هم تا این حد کوتاه میکنن اما با زاویه ی کوتاهی پایین تر و لایه های کمتر خرد شده اینا رو خود ارایشگرت باید حواسش باشه خودت هم ازش بخواه که رعایت کنه

در کل موی حالت دار چون حدواسط دو طیف مو هست همه ی مدلها رو می پذیره و کمی پف دار وایستادن زیباتر هم میشه

ولی باز دائم تصور کن تا راحت تر تصمیم بگیری

نه بزرگ نشون نمیده مگه اینکه واقعا صورت بزرگ باشه و بزنه بیرون اتفاقا چون رو پیشونی اومده صورت رو از حالت کشیده به بیضی متمایل میکنه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
ببخشید گلم یه سوال دیگه بین دو چشمم دقیقا بالای بینیم یه خط افقی هست البته کم رنگه چکار کنم محو شه؟ ...

اگه منظورت خط اخم هست بهتره بری تزریق کنی .. کار خاصی تو خونه نمیشه کرد مثلا میتونی با روغن نارگیل چرب کنی

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

سلام عزیز دلم❤خوب هستین؟یه سوالی داشتم،من موهامو هایلایت کرده بودم ولی بدون رنگ زمینه،الان بد شده پشیمونم میخوام یه رنگ طبیعی بزارم که دیگه هر چی موهام بلند شد معلوم نشه رنگاش اومده پایین،نمیخام رنگ کنم هی،شما میدونین چ فرمول رنگی خوبه بخرم؟میخام خودم مارک لورال بگیرم ک بدون امونیاک باشه موهام خشک نشه🌷🌷❤

2706