عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 291929 بازدید | 28051 پست
سلام عزیزم پودر بنفش خیلی خوبه اما اینکه آبی بعدا با زرد سبزی میده عجیبه ، چه آبی چه بنفش ما انتظار ...

سلام البالو جان من موهام زیتونی دودی 5کردم دو هفته پیش الان میخوام دکوکرم بذارم میشه؟ب پایه میرسه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام البالو جان من موهام زیتونی دودی 5کردم دو هفته پیش الان میخوام دکوکرم بذارم میشه؟ب پایه میرسه؟

سلام عزیزم

برای دکلره کردن مشکلی نداری و رنگ باز میکنه اما اینکه کلا موهات چقدر رنگ باز کنه قابل پیش بینی نیست ، دکو هم یه دکلره با قدرت متوسط هست

اول باید دید چه پایه ای مدنظرته بعد هم منتظر واکنش موهات موند .. چون سلامت موها مهمه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2731
مد نظرمم پایه 8ب بالاس میشه ب نظرتون؟

فکر نمیکنم با دکو به ۸ به بالا برسه ۸ رو شاید

دکو خیلی قوی نیست

ولی در کل معیارت فعلا پایه نباشه چون اولویت اینه که سالم بمونه اگه وسط کار علائم سوختگی بده (مو رو میکشی نباید کش بیاد یا شل و فنری بشه ) سریع باید شسته بشه حالا تو هر پایه ای که بود

بعد متناسب با اون پایه رنگ رو انتخاب میکنی

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
پس رو موهام در نمیاد اینجوررنگا درسته؟

اصلا هیچی قابل پیش بینی نیست ، دکلره هم مرحله به مرحله انجام میشه اول با دکلره ی متوسط مثل پودر سفید ( تقریبا معادل همون دکو) بعد اگه مو اجازه بده و مشکلی نداشته باشه از پودرهای قویتر مثل پودر آبی پودر بنفش استفاده میشه و دکلره شارژ میشه ... داخل مواد دکلره هم از مواد محافظ استفاده میشه ... اگه مو اذیت نکنه و جواب بده به این پایه میرسه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
موهامم کوتاهه تا گردن بسوزه دیگه نمیتونم کاریش کنم  

میتونی یه کار دیگه کنی یه مدت رنگ روشن بذار مثلا بژ شماره ی ۹ و اکسیدان ۹ درصد .. دکلره روی موی روشن ربسک کمتری داره بهتر و زودتر هم جواب میده

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2706