2733
2734
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 291994 بازدید | 28055 پست
البالو جان کف سرم همیشه قرمزی میزنه ینی ریشه موهام که مشکی بوده هر رنگی میزارم به قرمزی میزنه اما بق ...

گفتم چه رنگی میشه عزیزم بدون دکلره تنوعی نداریم همه ی رنگها از خانواده ی قهوه ای درمیان و رنگ اصلیشون رو دکلره ست .. این ترکیب هم قهوه ای خیلی روشن بلوند عسلی طلایی میشه

نصف نصف قاطی کن تا دودی اثرات قرمزی شامپاینی رو تا حد ممکن خنثی کنه

وقتی ساقه ها رو رنگ میکنی چون از قبل رنگ دارن رنگ جدید رو بهتر می پذیرن و اون رنگدونه های مزاحمشون که به قرمزی میزنه کمه .. ولی وقتی رو مشکی میزنی داخل مشکی پر از رنگدونه ی قرمزه که بیرون میریزه

چند روز بعد دوباره رنگ کن ریشه رو تا ریشه هم مثل ساقه هی کم کم عادت کنه و رنگدونه های مزاحمش هر دفعه خارج بشه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
این زیتونی نیست عزیزم خاکستری ۶ رو پایه ی ۷ هست زیتونی انقدر مات نیست برای اینکه بدونی چه شماره ای ...

زرد خیلیی روشن الان قهویی زدم روش مبخوام دوبارا زیتونی کنم

متن در تاریخ ۹۹/۹/۹بزرگترین آرزوم خونه دار شدن رسیدممم ممنونم خدایاا  بچه ها کی در مورد کیست چیزی میدونه کمکم کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم اینو تو گوگل جستجو کن نمونه هاش رو ببین : میکروبلدینگ ابرو .. طبیعی تره ضمنا حساب ...

بله دیدم ممنون

اگر بخوام کاری نکنم و مداد بکشم چه مدادی بخرم؟

میتونی راهنماییم کنی چه رنگ مداد بخرم

میخوام برای اینکه پر نشون داده بشه ریمل ابرو بخرم

نظرت چیه

بنظرت چه مارکی با چه شماره ای به من که چشمام رنگیه و سفیدم بخرم

زرد خیلیی روشن الان قهویی زدم روش مبخوام دوبارا زیتونی کنم

زرد خیلی روشن باشه زیتونی ۸ خوبه اما الان که قهوه ای هست دیگه دکلره حساب نمیشه قهوه ای باید پاک بشه 

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2728
بله دیدم ممنون اگر بخوام کاری نکنم و مداد بکشم چه مدادی بخرم؟ میتونی راهنماییم کنی چه رنگ مداد بخر ...

عزیزم بهتره الان به خاطر خالی شدنش  از مداد و سایه و غیره استفاده نکنی چون وضع رو بدتر میکنن ... یه مدت فقط تقویت کن

مارک هم زیاده مثلا کیکو ، ایندیا ، فلورمار ، اورال ، مک ، ارتدکو ، اتود و ....

قهوه ای متوسط خوبه برای رنگ پوستت

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

آلبالو جان سلام،موهام صاف و لخته رنگ شماره ۱۲ بلوند روشن چند بار در عرض چند ماه زدم الان رنگ قهوه ای روشن شده ولی جلوی فرق سرم و شقیقه ها سفیدیشو نمی گیره،چه شماره رنگی بزنم که هم یکدست بشه سفیدی رو بگیره و هم شیک و روشن باشه،مارکشم بگید ممنون میشم

آلبالوجون خیلی منافذبازدارم چکارکنم ک کامل کامل بسته شن خیلی غصه میخورم    

عزیزم اول باید خوب پاکسازی بشه صورتت و منافذ تمیز بشه تخلیه بشه بعد هم یه سری کارها رو مدام باید انجام بدی مثلا با آب سرد صورتت رو بشور ... از سفیده ی تخم مرغ به عنوان ماسک استفاده کن ... سفیده تخم مرغ ، نشاسته ، ژلاتین اینا سفت کننده ان ... هر شب گلاب بزن ... لیموی تازه هم خوبه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2738
آلبالو جان سلام،موهام صاف و لخته رنگ شماره ۱۲ بلوند روشن چند بار در عرض چند ماه زدم الان رنگ قهوه ای ...

سلام عزیزم

سفیدی به نوع رنگ کاری نداره باید تحریک بشه تا رنگ رو جذب کنه چون سفیدی ها خالی از رنگدونه هستن و روزنه هاشون بسته ست دیر و سخت رنگ رو میکیرن و زود پس میدن ... راه حل صددرصدی هم ندارن ولی میشه یه کارایی کرد

برای سفیدی ها رنگ رو با اکسیدان ۶ درصد ترکیب کن ... معمولا به رنگهای سری طبیعی و فوق طبیعی بهتر جواب میدن تا بقیه ی رنگها

قبل از رنگ کردن سفیدی ها رو تحریک کن ، به سه روش میتونه انجام بشه اولی قوی تره ... یه دکلره درست کن ده دقیق بذار رو سفیدی ها و بعد بشور خشک کن رنگ کن .... راه دوم ؛ رنگ رو بدون اکسیدان یک ربع بذار رو سفیدی ها بعد با دستمال پاک کن و رنگ کردن اصلی رو شروع کن ... راه سوم ؛  اکسیدان ۹ درصد رو یک ربع بذار رو سفیدی ها بعد پاک کن رنگ کن

موقع رنگ کردن همیشه از سفیدی ها شروع کن

بعد از رنگ هم تا دو روز شامپو نزن به موها

سعی کن سفیدی ها رو تند تند رنگ کنی

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام عزیزم سفیدی به نوع رنگ کاری نداره باید تحریک بشه تا رنگ رو جذب کنه چون سفیدی ها خالی از رنگدون ...

مرسی آلبالو جان از پاسخ کاملتون وقتی این کارها رو برای تحریک پذیری سفیدی مو کردم اگر بخوام رنگ شیک دودی دربیاد با زمینه موی قهوه ایه روشن  چه شماره رنگی بزنم که تا حدودی بدون دکلره کامل مو خوب در بیاد؟

الان تو این عکس دکلره ات نارنجی داره این عکس ها پایه ی بالاتر لازم دارن ولی روی همین پایه ات هم میش ...

البالو جان اگه رنگ بورگاندی مارال با دودی قاطی کنم خوبه بنظرت یا اینکه تنها بورگاندی بزنم چی !؟ 🤔🙄🌷

ماهی تنهای تنگم کاش دست سرنوشت                  برکه ای کوچک به من میداد،دریا پیشکش ....    (کاربر  قدیمیم😊💚)
مرسی آلبالو جان از پاسخ کاملتون وقتی این کارها رو برای تحریک پذیری سفیدی مو کردم اگر بخوام رنگ شیک د ...

عزیزم دودی بدون دکلره ی پایه بالا، در نمیاد ....همه ی رنگها به غیر خانواده ی شرابی بدون دکلره رنگی از طیف قهوه ای میدن حالا با تناژهای مختلف و رنگ اصلیشون رو دکلره ست

دودی روشن هم بهت نوعی قهوه ای روشن میده(بدون دکلره )

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2706