2726
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 291887 بازدید | 28051 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم این عکس دکلره میخواد 

عزیزم میخوام چند بار به دفعات با فاصله زمانی رنگ کنم اصن برام مهم نیست چقد طول بکشه تا این رنگ دربیاد...

نمیشه روی این موها؟ الان رنگش قهوه ای متوسط روشنه تن نارنجی اینا خیلی کم داره

آدم‌های بزرگ عظمت ديگران را می بينند، آدم‌های متوسط به دنبال عظمت خود هستند و آدم‌های كوچك عظمت خود را در تحقير ديگران می بينند.

سلام عزیزم 

ببخشید من میخوام موهام رنگ روشن بزنم نمیخوام سبز یا نارنجی بشه

رفتم رنگ بخرم مغازه دار گفت مرواریدی بخر شک کردم نگرفتم 

الان زمینه موهام دودی نسکافه ای هست البته ۲ ماه پیش رنگ زدم 

به نظر شما مرواریدی چطور میشه؟

2728
سلام عزیزم  ببخشید من میخوام موهام رنگ روشن بزنم نمیخوام سبز یا نارنجی بشه رفتم رنگ بخرم مغاز ...

سلام عزیزم

اگه رنگ خاصی مد نظرته باید دکلره کنی بدون دکلره رنگها همون طیفی از قهوه ای تیره تا خیلی روشن رو میدن

مرواریدی هم دکلره میخواد تا خودش دربیاد

برای اینکه نارنجی درنیاد از رنگهای سرد مثل خاکستری یه مدت استفاده کن یه عسلی سرد میده ... مرواریدی رو هم میتونی استفاده کنی رنگ خودش رو نمیده ولی موهات رو روشن میکنه ... اکسیدانت ضدقرمزی باشه ، دو سانت واریاسیون بنفش هم میتونی به رنگت اضافه کنی تا جلوی زردی بد یا نارنجی رو بگیره

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
عزیزم میخوام چند بار به دفعات با فاصله زمانی رنگ کنم اصن برام مهم نیست چقد طول بکشه تا این رنگ دربیا ...

درنمیاد ولی دوست داری امتحان کن ، نسکافه ای ۷ ، کاراملی ۷ ، دو سانت واریاسیون بنفش

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
درنمیاد ولی دوست داری امتحان کن ، نسکافه ای ۷ ، کاراملی ۷ ، دو سانت واریاسیون بنفش

مرسی عزیزم شبیه این رنگ هم درنمیاد؟ تیره تر بشه هم مشکلی ندارم.
اگه نمیشه پس بیخیال میشم.

آدم‌های بزرگ عظمت ديگران را می بينند، آدم‌های متوسط به دنبال عظمت خود هستند و آدم‌های كوچك عظمت خود را در تحقير ديگران می بينند.

آلبالوی عزیز. من میخوام یه تغییر اساسی بدم توی ظاهرم. میشه مارک لوازم ارایشیِ خیلی خوب رو به من بگید؟ مثلن ریملی که بلند کنه، خط چشم، کرم پودر، سایه، کانسیلر، هایلایتر و یک تونرِ خوب. و اینکه من پوستم روشنه. چشمام قهوه ای. چه رنگ مویی با چه درصد موادی بزنم که روشن تر به چشم بیاد پوستم؟ میخوام خیلی تغییر کنم با رنگ مو. 

عاشق و رند و نظربازم و می گویم فاش
آلبالوی عزیز. من میخوام یه تغییر اساسی بدم توی ظاهرم. میشه مارک لوازم ارایشیِ خیلی خوب رو به من بگید ...

سلام عزیزم

مارک خوب زیاده مثلا ، مک ، استی لادر ، اورال ، فلورمار ، اتود ، ویولت ، هدی بیوتی ، ارکانسیل ، رولون ، ارتدکو ، و ....

رنگ مو هم با دکلره تنوع زیاده اما بدون دکلره رنگهای خانواده ی قهوه ای با تناژهای متفاوت خواهیم داشت و رنگها خود اصلیشون رو نشون نمیدن .. مثلا میتونی از این ترکیبها استفاده کنی .... دودی و زیتونی .. دودی و نسکافه ای ... خاکستری ... بژ ... دودی و عسلی ... بژ و دودی .... طلایی و دودی .... نسکافه ای و بژ ...

شماره رنگها هم ۸ و ۸ به بالا روشن و روشن تر میشن هر جور که دوست داری میتونی بخری .. اکسیدان هم ۹ درصد باشه .. میتونی دو سانت هم واریاسیون بنفش قاطی کنی زردی اضافه رو بگیره

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2706