2726
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 291879 بازدید | 28051 پست
خیلی ممنون از وقتی که میذارید و جواب سوالاتو با حوصله میدید من میخوام موهام ی دست ی رنگ بشه چون دو ر ...

الان رو موهات از قبل دکلره که نداری ؟ فقط با رنگ این دو رنگی پیش اومده دیگه ؟ درسته ؟ وقتی پای دکلره در میون نباشه و دکلره نداشته باشی و فقط با رنگ عادی دو رنگ شده باشه ، یک دست شدنش مشکلی نداره راحته هر رنگی استفاده کنی کل مو رو یکدست میکنه .. ولی اگه از قبل دکلره داری قضیه فرق میکنه

در مورد رنگهایی که داری زیتونی ۸ خوبه اگه روشن تر میخوای زیتونی ۹ رو استفاده کن ... ترکیب میل خودته میتونی با دودی ۸ ترکیبش کنی میتونی با خاکستری ۸ ترکیبش کنی اگه تن عسلی دوست داری می تونی با عسلی قاطیش کنی ... در نهایت همشون طیفی از خانواده قهوه ای میدن وگرنه رنگ اصلی همه ی اینا فقط رو دکلره درمیاد

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه فقط رنگ بوده رو موهام اونوقت این زیتونی و دودی 8رو با اکسیدان 20 بزارم یا 30 ببخشید برای این میگم ...

با اکسیدان ۹ درصد یا همون ۳۰ ...دورنگی به اکسیدان کاری نداره

موی سفید راه حل صددرصدی نداره فقط میشه تحریکش کرد تا رنگ پذیریش بره بالا تحریک سفیدی هم چند تا روش داره که قویترینش اینه که پنج دقیقه ده دقیقه دکلره روش باشه تا تحریک بشه روزنه هاش باز بشه که بیشتر رنگ رو بگیره و نگه داره ...  روش دیگه هم اینه که رنگ رو بدون اکسیدان یک ربع بذاریم رو سفیدی ها بعد با دستمال یه مقدار پاک کنیم و رنگ کردن اصلی رو شروع کنیم ... برای سفیدی ها اکسیدان شش درصد مناسبتره میشه فقط رو سفیدی ها رنگ رو با اکسیدان شش درصد ترکیب کرد و گذاشت .. رنگ کردن رو همیشه از سفیدی ها شروع می کنیم .... استفاده از رنگهای سری طبیعی و فوق طبیعی تو ترکیب رنگ هم میتونه به رنگ پذیری بالای سفیدی ها کمک کنه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2728

سلام البالوجان خسته نباشی

گلم من چند وقت پیش موهامو برای اولین بار دکلره کامل کردم به پاییه طلایی یا همون ۶ یا ۷ رسید 

روش ترکیب شنی دودی زدم الان ریشه زده 

میخوام الان رنگشو تغییر بدم و کنفی کنم ترکیبش چجوری میشه با توجه به پایه قبلم؟

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
سلام البالوجان خسته نباشی گلم من چند وقت پیش موهامو برای اولین بار دکلره کامل کردم به پاییه طلایی ی ...

سلام عزیزم

پایه ۶ و ۷ طلایی نیستن نارنجی دارن هنوز تقریبا یا زرد تیره هستن... زرد روشن نیستن

کنفی پایه دکلره بالا میخواد اگه دکلره ات زرد روشن هست میتونی رنگ کنفی متوسط بخری استفاده کنی 

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام عزیزم پایه ۶ و ۷ طلایی نیستن نارنجی دارن هنوز تقریبا یا زرد تیره هستن... زرد روشن نیستن کنفی ...

عزیزم لطف میکنی یه ترکیب متوسط شیک کنفی بهم بگی

همراه با شماره ها

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
کنفی ترکیب نمیخواد عزیزم ، خود رنگش رو داریم میخری و استفاده میکنی 

ممنونم گلم شماره ۶ خوبه؟با اکسیدان ۶

کنفی ترکیب نمیخواد عزیزم ، خود رنگش رو داریم میخری و استفاده میکنی 

سلام خوبین من زمینه موهام مشکیه بعد رنگ ترکیبی گذاشتم قهوه ای مسی شد دوباره موهام دراومده اگه cw6 والنسی بزارم میشه مث قبلش؟ 

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

سلام البالو جان من پوستم افتصاح شده لطفا کمکم کن 

پوستم یه عالم جوش ریز زیزپوستی داره با جوشای سرسیاه بینی 

فیس واش کامان میزنم ، اسکراب شون ، ولی پوستم خشک شده مخصوصا دوردهان‌و زیر ابرو و اطراف بینی من چیکار کنم واسه جوشای زیر پوستیم و مشکلاتی که گفتم

درخواست دوستی قبول نمیکنم
2706