2733
2734
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 292052 بازدید | 28064 پست
سلام البالو جان من موهای خواهرم رو میخوام رنگ کنم ..مجرده و 18 سالشه اولین بارشه خیلیم استرس دارم بر ...

سلام عزیزم

یک سوم تیوپ رنگ موکا ۵ ، یک سوم تیوپ شکلاتی تیره ، یک پنجم ماهاگونی تیره و اکسیدان شش درصد ...اگه موهاش به طور طبیعی مشکی خرمایی هستش ... ولی اگه موهاش مشکی پرکلاغی هستش شماره ی رنگها رو یک الی دو شماره روشن تر بگیر

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سه صفر یه رنگ هست یه رنگ خیلی روشن که میتونه یه کم موها رو روشن کنه در حد یه دکلره ی متوسط البته بست ...

ممنون از توضیحت عزیزم. آرایشگاه رنگ فندقی۸ پرستیژ گذاشت ولی تیره دراومد. این توضیحی که زیر عکس گذاشته همین رنگو میده یا تیره میشه رو موهام؟ میشه رنگ سه صفر رو به ترکیب رنگی که واسه عکس نوشته اضافه کرد تا مثل عکس روشن شه؟

با لبخندت دنیا رو تغییر بده...ولی نذار دنیا لبخندتو تغییر بده😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون از توضیحت عزیزم. آرایشگاه رنگ فندقی۸ پرستیژ گذاشت ولی تیره دراومد. این توضیحی که زیر عکس گذاشت ...

قبل از رنگ فندقی چه رنگی رو موهات بوده که فندقی روشن تیره دراومده؟ اگه مشکلی باشه نه این ترکیب هم جواب نمیده ... سه صفر رو نه نمیشه باهاش ترکیب کرد کلا یه چیز دیگه درمیاد چون میزان تن نارنجی سه صفر بالاست

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
قبل از رنگ فندقی چه رنگی رو موهات بوده که فندقی روشن تیره دراومده؟ اگه مشکلی باشه نه این ترکیب هم جو ...

سه سال پیش رنگ لورال۴ گذاشتم یه دست مشکی شد. بعد اون دیگه تیره میذاشتم چون روشن در نمیومد.

2731

موهام خشکه خانومی طوری که رنگ موزود درخشندگیشو از دست میده الان روموها مثلا😕نسکافه ای دارم.،میشه تو خونه این رنگ رو در بیارم خوب میشه

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم

موهام خشکه خانومی طوری که رنگ موزود درخشندگیشو از دست میده الان روموها مثلا😕نسکافه ای دارم.،میشه تو خونه این رنگ رو در بیارم خوب میشه

...خدا دوتا هدیه ارزشمند بهم داده    ........ یکی سلامتی همسرم بعد یه بیماری سخت یکی تولد پسرم بعد سالها انتظاره سخت همیشه شاکرم وهیچوقت یادم نرفته چه روزایی پشت سر گذاشتم .....خداجونم خیلی ممنون از هدیه ای که بعد این همه سال  سختی بهم دادی درس بزرگی بود اینکه بالاخره یه روز سختیا تموم میشه وهمیشه باید امیدوار باشم اما بدون هرگز امید م رواز دست ندادم همیشه شرمندتم خیلی دوسم داشتی ...خیلی دوست دارم
سه سال پیش رنگ لورال۴ گذاشتم یه دست مشکی شد. بعد اون دیگه تیره میذاشتم چون روشن در نمیومد.

پس با این حسای اون همه رنگ تیره مشکل ایجاد میکنه همونطور که برای فندقی روشن مشکل ایجاد کرده ... باید پاک بشه بعد رنگ کنی .. برای پاک کردنش هم میتونی از یه دکلره ی متوسط استفاده کنی که بتونه تا پایه ۷ برسونه بعد رنگ.بذاری رنگی مثل شکلاتی و دودی ... یا نسکافه ای و دودی 

با سه صفر و اکسیدان ۹ درصد هم میتونی پاک کنی حالا چقدر باز کنه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
موهام خشکه خانومی طوری که رنگ موزود درخشندگیشو از دست میده الان روموها مثلا😕نسکافه ای دارم.،میشه تو ...

عزیزم این یه رنگ معمولی هست و ترکیبش هم روش نوشته شده میخری قاطی میکنی استفاده می کنی اول ساقه ها رو رنگ میزنی بیست دقیقه بعد ریشه ها ..ریشه و ساقه که یکدست شد میشوری

درباره ی وز بودن موهات باید دنبال علت بگردی مثلا اگه از بچگی اینطوریه میتونی بری موها رو ترمیم و صاف کنی ... اگه به خاطر سشوار و اتوی مو و دکلره و رنگ کردن با موی خیس اینجوری شده باید بذاری کنار ... اگه به خاطر نوع تغذیه و کمبودهای بدن باشه باید رسیدگی کنی و کم خونی و کمبود ویتامین دی و ای و سی و بی نداشته باشی کمبود املاحی مثل روی و کلسیم و منیزیم نداشته باشی ... همه ی اینا تاثیر داره ..... موها رو با روغن نارگیل یا آرگان آغشته کن .... از زرده تخم مرغ و لعاب برنج و لعاب نخود و جوشونده ی گل ختمی و ماست و روغن زیتون یا نارگیل یا آرگان یه مخلوط درست کن و کف سر و موها رو باهاش تقویت کن و ..

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2738
عزیزم این یه رنگ معمولی هست و ترکیبش هم روش نوشته شده میخری قاطی میکنی استفاده می کنی اول ساقه ها رو ...

پس اکسیدان نمیخواد؟ فقط واریاسیون سبز ؟چه مدت بمونه رو موهم ؟

پس اکسیدان نمیخواد؟ فقط واریاسیون سبز ؟چه مدت بمونه رو موهم ؟

چرا عزیزم هر رنگی اکسیدان لازم داره ، اکسیدانت ۹ درصد باشه ... از شروع کار تا پایان بیشتر از یک ساعت نشه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
پس با این حسای اون همه رنگ تیره مشکل ایجاد میکنه همونطور که برای فندقی روشن مشکل ایجاد کرده ... باید ...

ممنون از راهنماییت عزیزم.

سلام عزیزم من دو رنگ مو دارم  رنگ C8 دودی دارم و ۶ نسکافه ای میخوام رنگ شیک بشه چطور میشه ترکی ...

سلام عزیزم

مساوی قاطی کن ... فکر کنم دو صفحه قبل یه عکس شبیه به این ترکیب (نه خودش) بود ... این ترکیب یکی از پرطرفدارترین قهوه ای ها هستش

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام عزیزم مساوی قاطی کن ... فکر کنم دو صفحه قبل یه عکس شبیه به این ترکیب (نه خودش) بود ... این ترک ...

خوب میشه؟ پوستم سفیده 

اگه بخوام بعد هایلایت یا مش کلاه دار در بیارم چه رنگی شیک میشه؟

راسی یه رنگ سه صفر هم دارم به چه کاریم میاد 

اگه اول سه صفر بزنم بعد دودی ۸ کامل بریزم و یک سوم نسکافه ای۶ بزنم خوب میشه؟

خوب میشه؟ پوستم سفیده  اگه بخوام بعد هایلایت یا مش کلاه دار در بیارم چه رنگی شیک میشه؟

به نظر من که قشنگه به پوست سفید هم بله میاد .. میتونی اول لایت ها رو دربیاری دکلره رو انجام بدی برسونی به پایه بالا  بعد یه دست رنگ بذاری

میتونی لایتت رو عسلی کنی... میتونی مرواریدی کاراملی کنی ... و .. ترکیب رنگ زیاده حتی رزگلد خیلی روشن هم میتونی ... البته به شرطی که پایه دکلره ۹ به بالا باشه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2706