2410
2553
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 290478 بازدید | 27997 پست
سلام البالو جان  سوال داشتم از حضورت من همیشه رنگ شماره 4لورال میذارم موهام 30%سفید داره می ...

سلام عزیزم

نیاز نیست بدی ارایشگر بذاره خودت هم میتونی رنگ کنی تو خونه . کاری نداره

اول روشن میشه اما نه در حد عکس روی جعبه رنگ و نه دقیقا اون رنگی .. حتی ممکنه تو ذوق ات هم بزنه اما برای اینکه اون رنگ رو بدون دکلره به دست بیاری (البته یه بلوند معمولی چون اگه رنگ روشنی که انتخاب کردی خیلی ترکیبی و خاص باشه حتما دکلره میخواد ) باید چندین بار به دفعات اون رنگ رو استفاده کنی دفعاتش دست خودته مثلا ماهی یه بار دو بار ... تا اون رنگ اصلی خودش رو نشون بده البته از نظر روشنی بعد از دو سه بار استفاده کاملا اون روشنی رو بهت میدن

در این حین هم برای محافظت از موهات از ماسک زرده تخم مرغ و روغن نارگیل و لعاب نخود و لعاب برنج و این جور چیزها میتونی استفاده کنی

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام عزیزم نیاز نیست بدی ارایشگر بذاره خودت هم میتونی رنگ کنی تو خونه . کاری نداره اول روشن میشه ا ...

خیرببینی 

خدا حاجت دلت بده انشاالله 

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوست عزیز

من رنگ ۵.۸ شکلاتی خریدم بذارم به موهام

یهو هوس کردم جلوش چندتا هایلایت درارم

به طرف گفتم اونم واسم با دکوکرم چند تا دراورد بعد رنگ شکلاتی رو گذاشتم روش

ولی متاسفانه خیلی نامرتب دراورد یجوری افتضاح😢 بعد رنگشم با زمینم خیلی تیره روشن شده قشنگ تابلوعه

چجوری یه دستش کنم یکم؟؟؟ 

تبدیل عکس خانگی به عکس آتلیه پیج اینستا tarahii_aks
سلام دوست عزیز من رنگ ۵.۸ شکلاتی خریدم بذارم به موهام یهو هوس کردم جلوش چندتا هایلایت درارم به طر ...

سلام عزیزم

پنج شکلاتی خیلی تیره ست میتونی با همون رنگ و اکسیدان شش درصد دوباره رنگ کنی تا دکلره ها تیره تر بشن 

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2720
استارتر عزیز ببخشید من از اسکراب و لایه بردار و این چیزا زیاد نمیدونم میشه سوالامو بپرسم

عزیزم اسکراب لایه بردار هست میتونی ماهی یه بار یا دو بار یکی دو دقیقه روی صورتت ماساژ بدی و با اب سرد بشوری .. بعد استفاده هم کرم آبرسان یا ماسک های خونگی مثل ماسک ماست ، ماست و خیار ، سفیده تخم مرغ اینا بزن رو پوستت 

به جای این کرم هم میتونی تو حموم از پودر سفیداب استفاده کنی و روی صورتت ماساژ بدی

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2714
عزیزم اسکراب لایه بردار هست میتونی ماهی یه بار یا دو بار یکی دو دقیقه روی صورتت ماساژ بدی و با اب سر ...

آخه پوست صورتم بد شده رسیدگی نمیکنم بهش لایه بردار خوب معرفی کن 

آخه پوست صورتم بد شده رسیدگی نمیکنم بهش لایه بردار خوب معرفی کن 

پوستت بد شده یعنی دقیقا چی شده ؟ شاید نیاز به پاکسازی داره ، یا حتی نیاز به ویزیت دکتر ... شاید نیاز باشه مواد ارایشیت رو عوض کنی .. صابونی که استفاده میکنی عوض کنی

شاید آب و چربی پوستت کم شده ، شاید املاح و ویتامین های بدنت کم شده ، شاید تغدیه ات اشتباهه مثلا روغن و ادویه جات و نمک زیاد استفاده میکنی ، شاید میوه کم میخوری ، شاید پوستت رو نرمش نمیدی ، شاید کبدت نیاز به پاکسازی داره

علت حال بد پوست زیاده

مارک لایه بردار هم زیاده مثلا سی گل .. خیلی با هم فرق ندارن

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

سلام من ۱۰ ام این ماه یه تولد خیلی مهم دعوتم پوست صورتم افتاده با اینکه ۲۷ سالمه چه ماسک تو این روزا بزنم

سر بزنید به اینجا☺اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری(س)ما بیهوده به این دنیا نیومدیم یه توصیه دوستانه :برید بگردید ببینید هدف آفرینش و خلقت خودتون چیه برای اون زندگیتون بسازیدostad_shojae@اینجا کمکتون میکنه.              قربون غریبیت آقا😔.                                      پاشدم عائله پیداکردم از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم.        آزادی؛ اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست.
سلام عزیزم پنج شکلاتی خیلی تیره ست میتونی با همون رنگ و اکسیدان شش درصد دوباره رنگ کنی تا دکلره ها ...

یعنی مجدد ۵ شکلاتی رو بذارم؟ 

نظرتون راجع به رنگ روشن تر چیه باز میکنه رو زمینه موهام که همین شکلاتی باشه؟

تبدیل عکس خانگی به عکس آتلیه پیج اینستا tarahii_aks
سلام من ۱۰ ام این ماه یه تولد خیلی مهم دعوتم پوست صورتم افتاده با اینکه ۲۷ سالمه چه ماسک تو این روزا ...

سلام عزیزم

سفیده تخم مرغ میتونه در حو خودش سفت کنه پوست رو 

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
یعنی مجدد ۵ شکلاتی رو بذارم؟  نظرتون راجع به رنگ روشن تر چیه باز میکنه رو زمینه موهام که همین ...

رنگ روشن در حدی میتونی استفاده کنی که به پایه ی دکلره ات بخوره 

مثلا اگه پایه دکلره ات ۸ هست رنگی روشن تر از ۸ نمیتونی بذاری

وقتی دکلره داری زمینه هم از اون تبعیت باید بکنه یعنی انتخاب رنگ با در نظر گرفتن پایه دکلره انجام میشه مثلا زمینه میتونه با رنگ مثلا شماره ۱۲ هم روشن و روشن تربشه ولی قسمتهای دارای دکلره فقط با توجه به پایه دکلره ، رنگش باید انتخاب بشه

پس در کل باید رنگی انتخاب کنی که شماره اش و تن رنگش به پایه دکلره ات بخوره

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2706