2410
2553
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 290476 بازدید | 27997 پست

سلام عزیزم من موهاموبراعیدرنگ ان هشت طبیعی زده بودم الان ده سانت ازریشه دراومده ومیخام یه رنگ قهوهای براق وشیک وتیره کنم میشه کمکم کنین؟پوستم سفیده وبورم رنگ چشام هم روشنه چه رنگ مویی بهم میادبنظرتون مرسی پیشاپیش گلم

سلام عزیزم من موهاموبراعیدرنگ ان هشت طبیعی زده بودم الان ده سانت ازریشه دراومده ومیخام یه رنگ قهوهای ...

سلام عزیزم

قهوه ای به همه میاد

فرمول قهوه ای تیره زیاد داریم مثلا شکلاتی تیره و دودی تیره در حد شماره ۶ یا ۷ یا اگه تیره تر بخوای ۵ ... دودی نسکافه ای ... فندقی و شکلاتی ...فندقی و شکلاتی و قهوه ای طلایی تیره ... بژ تیره و طلایی تیره .... دودی و زیتونی ... خاکستری تیره و دودی تیره ...و ...

اکسیدان هم شش درصد باشه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آلبالو جان برای موهای دکلره شده ای که روی پایه 7و 8 هست نیاز هست شامپو بنفش بزنم؟ کلا شامپو بنفش کاربری داره؟ چند وقت یکبار باید زد؟

"اللهم صل علی محمد و آل محمد"
آلبالو جان برای موهای دکلره شده ای که روی پایه 7و 8 هست نیاز هست شامپو بنفش بزنم؟ کلا شامپو بنفش کار ...

چه مشکلی برای رنگساژ موهای دکلره شده ات بوجود اومده که میخوای شامپو بنفش بزنی عزیزم؟

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
2720
چه مشکلی برای رنگساژ موهای دکلره شده ات بوجود اومده که میخوای شامپو بنفش بزنی عزیزم؟

موهای من خیلی مشکی و ضخیم هستن و به پایه نمی رسه همیشه یه تناژ زرد و نارنجی دارن.می خواستم ببینم با شامپو بنفش می شه رنگ قشنگتری ایجاد کرد؟

موهای من خیلی مشکی و ضخیم هستن و به پایه نمی رسه همیشه یه تناژ زرد و نارنجی دارن.می خواستم ببینم با ...

شامپو بنفش میتونه میزان زردی دکلره رو کم کنه یه جورایی مات کنه و رنگی که میخوای روی دکلره بذاری بهتر دربیاد

ولی اصل کار اینه که رنگ باید با پایه ی دکلره تناسب داشته باشه تا خوب دربیاد ... مثلا وقتی دکلره تا پایه ۷ بیشتر روشن نمیشه قائدتا رنگ و شماره رنگ و تن رنگ نباید فراتر از پایه ۷ باشه

دیگه اینکه برای موهای ضخیم ، میشه چند مرحله ای دکلره کرد قدرت مواد رو بالا برد البته به شرط مقاومت و سلامت موها ، تا به اون پایه لازم برسه

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
شامپو بنفش میتونه میزان زردی دکلره رو کم کنه یه جورایی مات کنه و رنگی که میخوای روی دکلره بذاری بهتر ...

ممنونم عزیزم.من موهام سفیدی داره و رنگ روشن استفاده نمی کنم معمولا 6 یا 7 با اکسیدان 6% اما خیلی زود رنگ از روی موهام پاک می شه.راه حلی هست؟

2714
ممنونم عزیزم.من موهام سفیدی داره و رنگ روشن استفاده نمی کنم معمولا 6 یا 7 با اکسیدان 6% اما خیلی زود ...

میشه قبل از شروع به رنگ کردن ، به مدت ده دقیقه یک ربع موهای سفید رو با رنگ خالی یعنی رنگ بدون اکسیدان آغشته کنی .... یه راه دیگه هم اینه که دکلره بزنی روی سفیدی ها و بعد از ده دقیه با دستمال دکلره رو برداری و رنگ رو به طور معمول انجام بدی

اینا سفیدی ها رو تحریک میکنن تا رنگ بیشتری بپذیرن ولی در کل سفیدی ها راه حل صددرصدی ندارن

رنگ های سری طبیعی و فوق طبیعی برای سفیدی ها خوبن حالا چه تنهایی چه در ترکیب با سری های دیگه ی رنگها

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

سلام البالو جون دوست قدیمی خوبی عزیزم؟چقدر خوشحال شدم دیدم هنوز اینجا سر میزنی یه کار ضروری باهات دارم شمارمو برات میفرستم خصوصی اگه تونستی تلگرام یا واتساپ یبمن پیام بده یا  شمارتو بذار خودم بهت پیام میدم 

عزیزم خیلی به کمکت احتیاج دارم

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

سلام البالو جون . میخواستم بپرسم چجوری میشه موهای دکلره شده رو به یه رنگه تیره ی ثابت دراورد . جوری ک دیگه بعده یه ماه نیاز ب رنگساژ نباشه . بدجوری از دکلره کردنه موهام پشیمون شدم

سلام البالو جون . میخواستم بپرسم چجوری میشه موهای دکلره شده رو به یه رنگه تیره ی ثابت دراورد . جوری ...

سلام عزیزم

به هر حال رنگ روی دکلره ثبات بالایی نداره یعنی حداقل در حد رنگ پس دادن هست ... مثلا اگه کسی رنگ مشکی میخواد بهش میگیم اول یه قهوه ای تیره مثلا شکلاتی تیره و اکسیدان شش درصد بذار بعد یکی دو روز مثلا برای مشکی n3 بذار .. تا دوام رنگ بالا بره

موی دکلره دار هم مثل موی سفید چون رنگدونه نداره یا کم داره پذیرش رنگش پایینه و نیاز داره هر از گاهی دوباره رنگ بشه ... البته اینا همه به جنس مو هم بستگی داره بعضی موها با همون یه بار رنگ کردن تیره میمونن حالا ممکنه یه مقدار رنگ پس بدن ولی در کل تیره میمونن ... اونطوری هم نیست که رنگ کلا بره و هیچی ازش نمونه ولی برای بیشتر تیره شدن دوباره رنگ میکنن

حالا فعلا با یه رنگ تیره که مدنظرته مثل همون شکلاتی تیره ، کاکائویی تیره یا هر رنگ تیره ای که مدنظرته ، یه رنگ بکن ، یکی دو روز هم شامپو نزن . ببین نتیجه چی هست

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
سلام البالو جون دوست قدیمی خوبی عزیزم؟چقدر خوشحال شدم دیدم هنوز اینجا سر میزنی یه کار ضروری باهات دا ...

سلام عزیزم خوبی مسامی جون🌹

چی شده ؟ همینجا کامنت بذار عزیزم من هستم میبینم جواب میدم ، تاپیکت رو دیدم کلاس ارایشگری میری ؟ به سلامتی موفق باشی ... اتفاقا دو سه نفری تو همین تاپیک هستن کلاس میرن کار میکنن هر وقت سوال دارن سریع میان می پرسن حتی وسط کار رو سر مشتری 😄 ، اگه سوالی داری بپرس عزیزم تند تند سر میزنم تاپیک

.

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم

سلام البالو جان 

سوال داشتم از حضورت

من همیشه رنگ شماره 4لورال میذارم

موهام 30%سفید داره

میخوام روشن روشن بشه بدون دکلره

اگه رنگهای بلوند لورال بخرم بدم ارایشگر برام بذاره، بدون دکلره،

چه رنگی در میاد روی موهام

تا چه حد روشن میشه؟

نظر شما قشنگ میشه ؟

موهام کم پشت و نازک هست

نمیتونم رنگ موی بد بذارم 

نمیخوام همین یذره مو رو هم از دست بدم

ممنونم

خیر ببینی 

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2706