1464
1411
عنوان

آلبالو و پاسخ به پرسش های آرایشی پیرایشی ، بفرمایید تو ،،،

| مشاهده متن کامل بحث + 120200 بازدید | 17988 پست
ممنونم عزیزم.من موهام سفیدی داره و رنگ روشن استفاده نمی کنم معمولا 6 یا 7 با اکسیدان 6% اما خیلی زود ...

میشه قبل از شروع به رنگ کردن ، به مدت ده دقیقه یک ربع موهای سفید رو با رنگ خالی یعنی رنگ بدون اکسیدان آغشته کنی .... یه راه دیگه هم اینه که دکلره بزنی روی سفیدی ها و بعد از ده دقیه با دستمال دکلره رو برداری و رنگ رو به طور معمول انجام بدی

اینا سفیدی ها رو تحریک میکنن تا رنگ بیشتری بپذیرن ولی در کل سفیدی ها راه حل صددرصدی ندارن

رنگ های سری طبیعی و فوق طبیعی برای سفیدی ها خوبن حالا چه تنهایی چه در ترکیب با سری های دیگه ی رنگها

ته دلتون آروم🌹

سلام البالو جون دوست قدیمی خوبی عزیزم؟چقدر خوشحال شدم دیدم هنوز اینجا سر میزنی یه کار ضروری باهات دارم شمارمو برات میفرستم خصوصی اگه تونستی تلگرام یا واتساپ یبمن پیام بده یا  شمارتو بذار خودم بهت پیام میدم 

عزیزم خیلی به کمکت احتیاج دارم

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

سلام البالو جون . میخواستم بپرسم چجوری میشه موهای دکلره شده رو به یه رنگه تیره ی ثابت دراورد . جوری ک دیگه بعده یه ماه نیاز ب رنگساژ نباشه . بدجوری از دکلره کردنه موهام پشیمون شدم

سلام البالو جون . میخواستم بپرسم چجوری میشه موهای دکلره شده رو به یه رنگه تیره ی ثابت دراورد . جوری ...

سلام عزیزم

به هر حال رنگ روی دکلره ثبات بالایی نداره یعنی حداقل در حد رنگ پس دادن هست ... مثلا اگه کسی رنگ مشکی میخواد بهش میگیم اول یه قهوه ای تیره مثلا شکلاتی تیره و اکسیدان شش درصد بذار بعد یکی دو روز مثلا برای مشکی n3 بذار .. تا دوام رنگ بالا بره

موی دکلره دار هم مثل موی سفید چون رنگدونه نداره یا کم داره پذیرش رنگش پایینه و نیاز داره هر از گاهی دوباره رنگ بشه ... البته اینا همه به جنس مو هم بستگی داره بعضی موها با همون یه بار رنگ کردن تیره میمونن حالا ممکنه یه مقدار رنگ پس بدن ولی در کل تیره میمونن ... اونطوری هم نیست که رنگ کلا بره و هیچی ازش نمونه ولی برای بیشتر تیره شدن دوباره رنگ میکنن

حالا فعلا با یه رنگ تیره که مدنظرته مثل همون شکلاتی تیره ، کاکائویی تیره یا هر رنگ تیره ای که مدنظرته ، یه رنگ بکن ، یکی دو روز هم شامپو نزن . ببین نتیجه چی هست

ته دلتون آروم🌹
1436
سلام البالو جون دوست قدیمی خوبی عزیزم؟چقدر خوشحال شدم دیدم هنوز اینجا سر میزنی یه کار ضروری باهات دا ...

سلام عزیزم خوبی مسامی جون🌹

چی شده ؟ همینجا کامنت بذار عزیزم من هستم میبینم جواب میدم ، تاپیکت رو دیدم کلاس ارایشگری میری ؟ به سلامتی موفق باشی ... اتفاقا دو سه نفری تو همین تاپیک هستن کلاس میرن کار میکنن هر وقت سوال دارن سریع میان می پرسن حتی وسط کار رو سر مشتری 😄 ، اگه سوالی داری بپرس عزیزم تند تند سر میزنم تاپیک

.

ته دلتون آروم🌹

سلام البالو جان 

سوال داشتم از حضورت

من همیشه رنگ شماره 4لورال میذارم

موهام 30%سفید داره

میخوام روشن روشن بشه بدون دکلره

اگه رنگهای بلوند لورال بخرم بدم ارایشگر برام بذاره، بدون دکلره،

چه رنگی در میاد روی موهام

تا چه حد روشن میشه؟

نظر شما قشنگ میشه ؟

موهام کم پشت و نازک هست

نمیتونم رنگ موی بد بذارم 

نمیخوام همین یذره مو رو هم از دست بدم

ممنونم

خیر ببینی 

خدایا بابت همه چیز ازت متشکرم  
سلام البالو جان  سوال داشتم از حضورت من همیشه رنگ شماره 4لورال میذارم موهام 30%سفید داره می ...

سلام عزیزم

نیاز نیست بدی ارایشگر بذاره خودت هم میتونی رنگ کنی تو خونه . کاری نداره

اول روشن میشه اما نه در حد عکس روی جعبه رنگ و نه دقیقا اون رنگی .. حتی ممکنه تو ذوق ات هم بزنه اما برای اینکه اون رنگ رو بدون دکلره به دست بیاری (البته یه بلوند معمولی چون اگه رنگ روشنی که انتخاب کردی خیلی ترکیبی و خاص باشه حتما دکلره میخواد ) باید چندین بار به دفعات اون رنگ رو استفاده کنی دفعاتش دست خودته مثلا ماهی یه بار دو بار ... تا اون رنگ اصلی خودش رو نشون بده البته از نظر روشنی بعد از دو سه بار استفاده کاملا اون روشنی رو بهت میدن

در این حین هم برای محافظت از موهات از ماسک زرده تخم مرغ و روغن نارگیل و لعاب نخود و لعاب برنج و این جور چیزها میتونی استفاده کنی

ته دلتون آروم🌹

سلام دوست عزیز

من رنگ ۵.۸ شکلاتی خریدم بذارم به موهام

یهو هوس کردم جلوش چندتا هایلایت درارم

به طرف گفتم اونم واسم با دکوکرم چند تا دراورد بعد رنگ شکلاتی رو گذاشتم روش

ولی متاسفانه خیلی نامرتب دراورد یجوری افتضاح😢 بعد رنگشم با زمینم خیلی تیره روشن شده قشنگ تابلوعه

چجوری یه دستش کنم یکم؟؟؟ 

@tarahiiaks تبدیل عکس خانگی به عکس آتلیه
1449
سلام دوست عزیز من رنگ ۵.۸ شکلاتی خریدم بذارم به موهام یهو هوس کردم جلوش چندتا هایلایت درارم به طر ...

سلام عزیزم

پنج شکلاتی خیلی تیره ست میتونی با همون رنگ و اکسیدان شش درصد دوباره رنگ کنی تا دکلره ها تیره تر بشن 

ته دلتون آروم🌹
استارتر عزیز ببخشید من از اسکراب و لایه بردار و این چیزا زیاد نمیدونم میشه سوالامو بپرسم

عزیزم اسکراب لایه بردار هست میتونی ماهی یه بار یا دو بار یکی دو دقیقه روی صورتت ماساژ بدی و با اب سرد بشوری .. بعد استفاده هم کرم آبرسان یا ماسک های خونگی مثل ماسک ماست ، ماست و خیار ، سفیده تخم مرغ اینا بزن رو پوستت 

به جای این کرم هم میتونی تو حموم از پودر سفیداب استفاده کنی و روی صورتت ماساژ بدی

ته دلتون آروم🌹
1476
عزیزم اسکراب لایه بردار هست میتونی ماهی یه بار یا دو بار یکی دو دقیقه روی صورتت ماساژ بدی و با اب سر ...

آخه پوست صورتم بد شده رسیدگی نمیکنم بهش لایه بردار خوب معرفی کن 

آخه پوست صورتم بد شده رسیدگی نمیکنم بهش لایه بردار خوب معرفی کن 

پوستت بد شده یعنی دقیقا چی شده ؟ شاید نیاز به پاکسازی داره ، یا حتی نیاز به ویزیت دکتر ... شاید نیاز باشه مواد ارایشیت رو عوض کنی .. صابونی که استفاده میکنی عوض کنی

شاید آب و چربی پوستت کم شده ، شاید املاح و ویتامین های بدنت کم شده ، شاید تغدیه ات اشتباهه مثلا روغن و ادویه جات و نمک زیاد استفاده میکنی ، شاید میوه کم میخوری ، شاید پوستت رو نرمش نمیدی ، شاید کبدت نیاز به پاکسازی داره

علت حال بد پوست زیاده

مارک لایه بردار هم زیاده مثلا سی گل .. خیلی با هم فرق ندارن

ته دلتون آروم🌹
سلام عزیزم پنج شکلاتی خیلی تیره ست میتونی با همون رنگ و اکسیدان شش درصد دوباره رنگ کنی تا دکلره ها ...

یعنی مجدد ۵ شکلاتی رو بذارم؟ 

نظرتون راجع به رنگ روشن تر چیه باز میکنه رو زمینه موهام که همین شکلاتی باشه؟

@tarahiiaks تبدیل عکس خانگی به عکس آتلیه
1331