2733
2734
عنوان

شوهرم خیلی به خودش میرسه.دخترا بهش نخ میدن

| مشاهده متن کامل بحث + 704 بازدید | 32 پست
وا حالا شاید یکی حالت چشاش خماره  ینی چی این حرفا چرا خانومای نی نی سایتی اینطوری فکر میکنن&nb ...

دیگه من خودم اونقدر میفهمم که فرقشو بفهمم

کسی که داره کرم میریزه با کسی که حالتشه رو نمیفهمی شما؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دیشب رفته ارایشگاه موهاشو کرم صاف کننده ۶ ماهه زده اونوقت من احمق دلم نمیاد برم دندونپزشگی دند ...

سلام

بله 

شما افسردگیدارید

بعد زایمان ویتامین بدن میاد پایین اول برو دکتر برات ویتامین بنویسه اللخصوص کلسیم .کلسیم روی افسردگی خیلی تاثیر داره.

اینارابخور آزمایش خون برو.چکاپ کامل دندوناتم درست کن بهخودت برس .

انتظار تغییر نداشته باش تاخودت اونا ایجادش نکرده باشی...انسانها چه موجودات فراموشکارناسپاسی هستن....

خب خودت که میدونی مشکلت چیه و راهش چیه. سعی کن صبحا که از خواب بیدار میشی یه اهنگ شاد بذاری و کارهای خونه تو بکنی بعدم یه نیم ساعت ورزش کنی و بری حموم یه دوش بگیری بعدشم بیای و ارایش کنی و به خودت برسی

2728
دیگه من خودم اونقدر میفهمم که فرقشو بفهمم کسی که داره کرم میریزه با کسی که حالتشه رو نمیفهمی شما؟

شما فقط حساسی همین 

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

عزیزم به خودت حتما برس 

روزانه ۱ ساعت ورزش کن 

بعدشم آرایش لایت کن غذا های خوشمزه بپز 

خودتو شاد کن کتاب بخون واسه ی خودت قهوه دم کن 

ویدیو های انگیزشی ببین 

حال و هوات تغییر میکنه 

نماز بخون ببین چقدر تاثیر میزاره توی زندگیت 

اصلا به خیانت و فکر های منفی فک نکن

به نظرم بدبین شدی منکه به شخصه تا حالا ندیدم دختری به مرد متأهل که بازنش هم هست نخ بده درحالیکه اینهمه پسر مجرد خوشتیپ توکوچه وخیابون ریخته شما یه ذره دقت کن شاید شوهرت خیلی نگاه می‌کنه که بهش نگاه میکنند 

باید درمان‌ کنی بخودت برسی تو هم طعم خوب زندگی از خودت میگیری هم بچت هم شوهرت بعد به خودت برس به زندگیت خونت تو بااین کارا باعث میشی شوهرت کشیده بشه سمت بقیه تا الان سالم و پاک مونده خیلیه آخه مردا به زیبایی تمیزی بروز بودن محبت خیلی حساسن مخصوصا شوهر تو که به خودش این همه میرسه 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شفای پدرم و سلامتی تو دلیم دعا کنید ممنونم ❤️
2738

آخه دخترا مگه مغز خر خوردن بخوان به مرد متاهل نخ بدن؟

اینهمه پسر خوشتیپ و پولدار مجرد ریخته

دخترا حتی بدونن پسر مجرد یکی دیگه رو دوست داره دیگه ازش متنفر میشن و خائن خطابش میکنن 

من فکر می کنم حساس شدی و نگاهها معنیش اونی نیست که تصور میکنی

افسردگی و چاقی بعد زایمان تا یکسالش طبیعیه خیلیا اینجوری میشن. ولی دیگه نذار ادامه پیدا کنه. از همین امروز شروع کن ورزش کردن. هم لاغرت میکنه و برا افسردگی فوق العاده هست و هم اعتماد به نفس رو شدیدا میبره بالا.

اینو که میگم خودم جواب گرفتم. افسردگی من دور از جونت خیلی حاد بود 

شوهر منم خیلی به خودش میرسه بهش میگم اگه من انقدر به خودم می رسیدم انجلینا جولی میشدم ولی من اعتماد به نفسم خوبه هر کاری کنه به پای من نمیرسه 😂😂

من حسابم ز همه ی این شهر جداست ❤من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست 🌷
2706