2137
2106

خودم ۲۵ سالمه

یه دختر ۳ ساله دارم

از بعد زایمانم کلا افسردگی گرفتم

اصلا حوصله ندارم.

اصلا به خودم نمیرسم.

تو خونه که افتضاااااحم.باز بیرون میرم یکم بهتر

همین افسردگی باعث شده سنم بالا بزنه

اعتماد بنفسم صفر شده

اوایل ازدواجم یه دختر خیلی شاد و خوشگل بودم.سوهرم اون موقع ها خیلی تپل بود و اون موقع ها من ازش سر بودم.ولی خودشو لاعر کرد و بخودش انقدر رسید.لباسای بروز میپوشه.تیپ میزنه.برعکس من چاق شدم.

صورتم خیلی خوشگله درصورتی که به خودم برسم.مثلا اگه ابروهام مرتب باشه و یکم ارایش کنم خیلی قشنگ میشم.

ولی افسردگی دارم

بیرون میریم دخترا انقدر به شوهرم نگاه میکنن

بعضیا قشنگ نخ میدن.چشاشونو خمار میکنن

نخ دادن دخترا مهم نیس ذات شوهرت مهمه ک تعهد داشته باشه 

داشتم برگه های دانشجو هامو تصحیح می کردم، یکی از برگه های خالی توجهمو به خودش جلب کرد، به هیچ کدوم از سوالا جواب نداده بود، فقط زیر سوال اخر نوشته بود: " نه بابام مریض بود نه مامانم، همه صحیح و سالمن خداروشکر، تصادف هم نکردم، خواب هم نموندم، اتفاق بدی ام نیوفتاده، دیشب تولد عشقم بود، گفتم سنگ تموم بذارم براش، بعد از ظهر یه دور همی گرفتیم، با بچه ها بزن و برقص، شام هم بردمش نائب و یه کباب و جوجه ترکیبی زدیم. بعدش گفت: بریم دربند؟ پوست دستمون از سرما ترک برداشته بود ولی می ارزید. مخصوصاً باقالی و لبوی داغ چرخی های دور میدون. بعد بهونه کرد بریم امام زاده صالح دعا کنیم به هم برسیم. رفتیم دیگه. تا بردمش خونه و خودم برگشتم اون سر تهران ساعت یک شده بود و راست و حسینی حالش رو نداشتم درس بخونم، یعنی لای جزوتم باز کردما ولی همش یاد قیافش می افتادم وقتی لبورو مالیده بود رو پک و پوزش، خندم می گرفت و حواسم پرت می شد. یهویی ام خوابم برد. بیهوش شدم انگار. حالا نمرم ندادی ندادی فدای سرت یه ترم دیگم آوارت می شم نهایتاً. فقط خواستم بدونی بی اهمیتی و این چیزا نبود ناراحت نشی یه وقت.. چند سال بعد توی یک دانشگاه دیگه، از پشت زد رو شونم گفت: استاد اون بیستی که دادی خیلی بهم چسبید. گفتم: اگه لای برگت یه تیکه لبو می پیچیدی صد می دادم. خندیدو دست انداخت دور گردنم. گفت : بچمون هفت ماهشه استاد باورت می شه؟عکسشو ازتوی گوشی نشونم داد، خندیدم. گفت: این موهاتو کی سفید کردی؟ این شکلی نبودی که. نشستم روی نیمکت فلزی سرد حیاط. دلم می خواست بگم که یک شبی هم تولد عشق من بود، که خودش نبود، دور همی نبود، نائب نبود، امام زاده صالح نبود، دربند نبود، فقط سرد بود.❄️اگه امضام خوندی دعا کن منو عشقم بهم برسیم ممنون😍❤️

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

افسرده نشوب خودت برس

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏
2149
2050
عکس خودت + عکس شوهر + عکس نخها

نخها😂😂😂😂😂😂😂😂

هروقت دلتون گرفته بود بگین براتون ایه الکرسی بخونم. لطفااا شما هم منو خیلییی دعا کنین ، دعا کنین به سه تا آرزوم برسم. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.🙏🏻🥺 اگه میتونی برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🥺.

وا حالا شاید یکی حالت چشاش خماره 

ینی چی این حرفا چرا خانومای نی نی سایتی اینطوری فکر میکنن 

تو منو از دست دادی و ندونستی چون تویی اینجا نبود و من تا اخرین تپش های این رابطه ایستادم و باز نشد .....💔ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت😔جایت تا همیشه در دلم 💔درد میکند😔 ازدواج واقعا غم انگیزه 😞فکر کن بعد از چند سال میبینی اونی که دوش میگرفت ادکلن میزد میومد دیدنت 😍😙😙از فلسفه جهان غرب میگفت😌 حالا میشینه سر میز شام از کیفیت 💨نِش🙊واست تعریف میکنه😐😂😂😂ینی خاک بار ساراتان ✋ در آرزوی اون روزی که بتونم یه کوله بردارم و دور تا دور دنیا رو بگردم 😍میزنه پر میزنه پر دلم واسش هی میشه تنگ‌💝توی وضعیت سفیدم 💕💑 باهات متضاد منی ولی رفیقم باهات. من سیاه 🖤و تو سفید♡ فرقمون زیاد اما جالب اینه 👈کاملا بهم میایم💏 تیرگی من با روشنی تو قشنگ بعد تیرگی شب روشنی صبح💕  تو دلیل من برای بودنی 🙈من دلیل توووو . من همونم که میخندیدم به عاشقی🤣🙊عاشقت شدم 👤👈اونم چه عاشقی😍🙈 حتی اگه آسمون ازون بالا بیاد زمین🌠👆🏻🙄👇🌏 من 😌🖐دوستت دارم ...دوستت دارم ...همین😜 🥀❤💋😻💏....

خب شما هم به خودت برس در روز یکم بچه برو بده دست شوهرت واسه خودت وقت بزار چمیدونم باشگاه برو کار ندارع که واسه افسردگی کارای شاد بکن 

خدایا! سیب خوردیم سیب زمینی سرخ کرده هاتو که نخوردیم! یکم راه بیا قربونت برم :)
2143
وا حالا شاید یکی حالت چشاش خماره  ینی چی این حرفا چرا خانومای نی نی سایتی اینطوری فکر میکنن&nb ...

دیگه من خودم اونقدر میفهمم که فرقشو بفهمم

کسی که داره کرم میریزه با کسی که حالتشه رو نمیفهمی شما؟

الان دیشب رفته ارایشگاه موهاشو کرم صاف کننده ۶ ماهه زده اونوقت من احمق دلم نمیاد برم دندونپزشگی دند ...

سلام

بله 

شما افسردگیدارید

بعد زایمان ویتامین بدن میاد پایین اول برو دکتر برات ویتامین بنویسه اللخصوص کلسیم .کلسیم روی افسردگی خیلی تاثیر داره.

اینارابخور آزمایش خون برو.چکاپ کامل دندوناتم درست کن بهخودت برس .

هرگززززز انتظار تغییر نداشته باش تاخودت اونا ایجادش نکرده باشی.....

خب خودت که میدونی مشکلت چیه و راهش چیه. سعی کن صبحا که از خواب بیدار میشی یه اهنگ شاد بذاری و کارهای خونه تو بکنی بعدم یه نیم ساعت ورزش کنی و بری حموم یه دوش بگیری بعدشم بیای و ارایش کنی و به خودت برسی

دیگه من خودم اونقدر میفهمم که فرقشو بفهمم کسی که داره کرم میریزه با کسی که حالتشه رو نمیفهمی شما؟

شما فقط حساسی همین 

تو منو از دست دادی و ندونستی چون تویی اینجا نبود و من تا اخرین تپش های این رابطه ایستادم و باز نشد .....💔ای آنکه دوست دارمت اما ندارمت😔جایت تا همیشه در دلم 💔درد میکند😔 ازدواج واقعا غم انگیزه 😞فکر کن بعد از چند سال میبینی اونی که دوش میگرفت ادکلن میزد میومد دیدنت 😍😙😙از فلسفه جهان غرب میگفت😌 حالا میشینه سر میز شام از کیفیت 💨نِش🙊واست تعریف میکنه😐😂😂😂ینی خاک بار ساراتان ✋ در آرزوی اون روزی که بتونم یه کوله بردارم و دور تا دور دنیا رو بگردم 😍میزنه پر میزنه پر دلم واسش هی میشه تنگ‌💝توی وضعیت سفیدم 💕💑 باهات متضاد منی ولی رفیقم باهات. من سیاه 🖤و تو سفید♡ فرقمون زیاد اما جالب اینه 👈کاملا بهم میایم💏 تیرگی من با روشنی تو قشنگ بعد تیرگی شب روشنی صبح💕  تو دلیل من برای بودنی 🙈من دلیل توووو . من همونم که میخندیدم به عاشقی🤣🙊عاشقت شدم 👤👈اونم چه عاشقی😍🙈 حتی اگه آسمون ازون بالا بیاد زمین🌠👆🏻🙄👇🌏 من 😌🖐دوستت دارم ...دوستت دارم ...همین😜 🥀❤💋😻💏....
1718