2737
2734
عنوان

بنظرتون چرا بعد کرونا اینطور شدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 28 پست
ان شاالله که گلودرد شما موندگار نشه ولی مال من که موندگار شده و عادت کردم بهش😄

مال منم فعلا که موندگاره تا ببینم رفتنی میشه یا ن😂

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀
آره روزی یکی بعد ناهار یا قبل ناهار شما دیگه چه ویتامین‌هایی می‌خورید که خوبه بگو منم بگیرم خسته شد ...

زینک میخورم 

امگا

منیزیم 

ویتامین d

قرص بیوتی

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زینک میخورم  امگا منیزیم  ویتامین d قرص بیوتی

ممنون. 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
چه مدت از کروناتون میگذره؟ منکه دیگه خسته شدم اصلا جون ندارم کارهامو انجام بدم مدام سرگیجه انگار هیچ ...

12 روز آره منم همین طورم بچه هام و شوهرم هم  گناه دارن درست غذا نخوردن این چند روز

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2728
12 روز آره منم همین طورم بچه هام و شوهرم هم  گناه دارن درست غذا نخوردن این چند روز

دیگه چاره ای نیست باید تحمل کنن.. 

منم نزدیک دوهفتست 

بچه هام وشوهرمم گرفتن هممون مریضیم خدا برای هیچکی نخواد خیلی روزای سختیه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
دیگه چاره ای نیست باید تحمل کنن..  منم نزدیک دوهفتست  بچه هام وشوهرمم گرفتن هممون مریضیم ...

منم اول شوهرم گرفت بعد دخترم بعد من و پسرم اونا خیلی خفیف گرفتن خودم خیلی اذیت شدم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم اول شوهرم گرفت بعد دخترم بعد من و پسرم اونا خیلی خفیف گرفتن خودم خیلی اذیت شدم 

ان شاء الله حال همتون زود خوب شه🙏🙏🙏 خیلی سخته آدم با دوتا بچه تو خونه مريض باشه منکه همش کم میارم گریه میکنم الان پسرم وخودم خیلی بی حالیم 

ان شاء الله حال همتون زود خوب شه🙏🙏🙏 خیلی سخته آدم با دوتا بچه تو خونه مريض باشه منکه همش کم میارم ...

ممنونم عزیزم به همچنین شما،💕

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اردیبهشت پارسال گرفتم.هنوزم هفته ای یکبار ده روزی یکبار بی دلیل گلو درد میگیرم.

من بهمن گرفته بودم از دیروزه فقط گلوم درد میکنه ینی عوارضشه یا باز گرفتم؟؟؟

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
من بهمن گرفته بودم از دیروزه فقط گلوم درد میکنه ینی عوارضشه یا باز گرفتم؟؟؟

هر چیزی امکان داره عزیزم.

من فهمیدم با خوردن بعضی چیزها سریعا گلو درد میگیرم البته بعد از کرونا اینجوری شدم.

نوشابه.دوغ.نوشیدنی های سرد.بستنی.میوه های ترش و...باعث میشه گلو درد بگیرم😐

هر چیزی امکان داره عزیزم. من فهمیدم با خوردن بعضی چیزها سریعا گلو درد میگیرم البته بعد از کرونا این ...

اره ☹خدا کمکمون کنه

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️