2726
عنوان

بنظرتون چرا بعد کرونا اینطور شدم؟

190 بازدید | 28 پست

جرئت ندارم کمی آب سرد یا بستنی بخورم یا کمی باد کولر بخوره بهم سریع گلو درد میگیرم یعنی با این اوصاف که گفتم اکثر اوقات من گلو درد دارم جوری که یکی دو بار اول دوباره شک کرده بودم نکنه مجدد کرونا گرفتم😥

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀

من بدنم جون نداره و همش پشت سرم درد میکنه نمیدونم چی بخورم که ضعف و بدن دردم خوب شه

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من بدنم جون نداره و همش پشت سرم درد میکنه نمیدونم چی بخورم که ضعف و بدن دردم خوب شه

من سرم خیلی درد میکنه و شدید سر گیجه دارم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
من سرم خیلی درد میکنه و شدید سر گیجه دارم 

چه مدت از کروناتون میگذره؟ منکه دیگه خسته شدم اصلا جون ندارم کارهامو انجام بدم مدام سرگیجه انگار هیچی تو بدنم نیست 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
شایدم بخاطر معده و اسید معدته اونم گلو درد میاره

نمیدونم شاید خودم همش فکر میکردم بخاطر کرونا باشه چون بعدش بلافاصله اینطور شدم

چه مدت از کروناتون میگذره؟ منکه دیگه خسته شدم اصلا جون ندارم کارهامو انجام بدم مدام سرگیجه انگار هیچ ...

اره راس میگی بی حالیش واسه منم مونده

اره راس میگی بی حالیش واسه منم مونده

قرص زینک پلاس حتما بگیر بخور 

من اردیبهشت پارسال گرفتم.هنوزم هفته ای یکبار ده روزی یکبار بی دلیل گلو درد میگیرم.

منم اردیبهشت امسال😢

اتفاقا گرفتم بیشتر ویتامینا رو  میگم زینک روزی یکی بخورم درسته؟

آره روزی یکی بعد ناهار یا قبل ناهار

شما دیگه چه ویتامین‌هایی می‌خورید که خوبه بگو منم بگیرم خسته شدم از این وضع 

2706