2726
عنوان

همین الان چی میخایین داشته باشین

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 59 پست
دوستانی که جمع هستین.شما پول داشتین...البته وامه...طلا میخرین یا میزاشتین به سپرده سود خیلی خوب میدا ...

اگ دلم طلا بخواد میخرم ک استفاده کنم سرمایهمم جای دوری نره اگ اهل طلا نیستی زمین بخر یا بزار سپرده 

خدایا شکرت به هزار و یک دلیل✨💜
دانشجو بودم دانشجو پزشکی انصراف دادم میخوام بخونم واسه دارو  البته شاید زیست پایه رو هم خوندم ...

ای جانم موفق باشی منم هم پزشکی زدم هم دارو ولی دارو بنظرم بهتره ان شاء الله بیارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جانم موفق باشی منم هم پزشکی زدم هم دارو ولی دارو بنظرم بهتره ان شاء الله بیارم 

موفق باشی خانوم

اگه نوشتم 14 سالمه میخوام همیشه یادم بمونه اون سن چه اشتباهی کردم که کل زندگیمو تحت شعاع قرار داد و آیندمو نابود کرد.  
2728
آنقدری نیس زمین بشه...عاشق طلام دختر

بخر معتل نکن منم میگم دستم بره تو جیبم طلا میخرم اول خوشم نمیومد ولی الان عشق میکنم از بغل طلا فروشی رد میشم😍❤️

عزیزم واقعا گوشی a32 خوبه؟ من برای همسرم کادو گرفتم همش نگرانم نکنه کیفیت و کاراییش خوب نباشه البته ...

اره من تعریفشو خییلی شنیدم

میگن در حده a51 هستش

من فعلنه ۱تومن کم دارم😑😐

وگرنه میخریدم هر چه سریعتر

مدلش هم قشنگه

جدیده

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2706