2733
2734

برای من ک هیچ قرص خوابی قویی تر از قرص های ضد حساسیت نی 

مشاور پوست و مو پیج اینستا nazanin_amozegar26       علاقه مند به طب سنتی     دعا کنید مادر چند جین فرزند سالم صالح و مطلح بشم و بارداری راحتی رو طی کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای من ک هیچ قرص خوابی قویی تر از قرص های ضد حساسیت نی 

برا من قرصای اعصاب ک برا دیسک میخورم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2728
کلوبتازون داریم  پروپرانول( ی همچین چیزی)هم داریم

عع کلو منظورم کلو نازپام بود این دوتارو زیاد نمیشناسم

استفاده کردی تاحالا؟ یا دور و وریات

آلیس در سرزمینِ نی نی سایت«کاربری دست دونفره»
2738
عع کلو منظورم کلو نازپام بود این دوتارو زیاد نمیشناسم استفاده کردی تاحالا؟ یا دور و وریات

منم منظورم همون بود اشتباه نوشتم😐😂😂😂

اره مامانم پرو رو مصرف میکنه بعضی وقتا 

خیلیی میخوابه

دور چشمان تو گردم که ز من غمگینی.. :)🤍🦋
منم منظورم همون بود اشتباه نوشتم😐😂😂😂 اره مامانم پرو رو مصرف میکنه بعضی وقتا  خیلیی میخواب ...

اها😂😂

ببین میتونی کلو رو جور کنی ی کار باحال میشه باهاش کرد

بگو حالا فردا میخریم

اگه یه روزی نوم تو تو گوش من صدا کنه دوباره باز غمت بیاد که منُو مبتلا کنه به دل میگم کاریش نباشه … بذاره درد تو دوا شه بره توی تموم جونم … که باز برات آواز بخونم
ی نصفشو بخوری انگار اگاهیت میره بالا😂اصن مغزت یجور دیگه فک مبکنه فک کنم بشه خیلی کارا کرد باهاش

وای من یه بار یک چهارم ترامادول رو خوردم چشام دقیقا مثل این تلویزیون سیاه سفید قدیما که تصویرش میرفت بالا پایین دو دو میزد.فکر کردم دارم میمیرم.

اگه یه روزی نوم تو تو گوش من صدا کنه دوباره باز غمت بیاد که منُو مبتلا کنه به دل میگم کاریش نباشه … بذاره درد تو دوا شه بره توی تموم جونم … که باز برات آواز بخونم
وای من یه بار یک چهارم ترامادول رو خوردم چشام دقیقا مثل این تلویزیون سیاه سفید قدیما که تصویرش میرفت ...

اوو کمم خوردی که

😂

ترامادول مال خوابه؟ قویه؟

2706