2726
عنوان

غذاهای پر ریزون قرتی پرتی😋+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 206444 بازدید | 1721 پست
ببخشید این کیک فنجانی رو میشه طرز تهیه شو بگی؟ بعد میشه توی فنجون چینی درست کرد چیزیش نمیشه تو توستر ...

بریز تو این قالب کاغذیا عالی میشه تو توستر

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلااااام  افرررین؟؟😍😋😋🌹🌹🌹 میشه لطفا دستور یه پنکیک خوب رو بهم بدین🙏🙏 من یه بار درست ...

اکثرا دستوراشون ایراد داره از برنامه سراشپز‌پاپیون استفاده کن 

نظر کسایی که طبق اون دستور درست کردن زیرش نوشته قشنگ متوجه میشی دستور خوبیه یا نه

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃
2728
شیرینی نون خامه ای خانگی. بجای خامه میشه هر کرم یا پودینگ سفتی قرار داد. 

دستورشو لطف میکنی بگی 

گفتند محبت کنید از محبت خارها گل میشوند                           مامحبت کردیم کسی گل نشد خودمون خار شدیم                   خدایا شکرت بابت تمام نعمت هایی که بهم دادی ❤
سلااااام  افرررین؟؟😍😋😋🌹🌹🌹 میشه لطفا دستور یه پنکیک خوب رو بهم بدین🙏🙏 من یه بار درست ...

ارد۲پ.تخم مرغ۲عدد.نمک مقداری.شکر۶ق.روغن مایع۶ق.یا جامد۴ق.وانیل یکم.بکینگ پودر.شیر۲پ.
تخم مرغ+شکر+وانیل+شیر+ارد+بکینگ پودر+نمک

با ملاقه میریزی تو تابه نسوز داغ یطرفش ک بپزه حباب میزنه با کفگیر برگردن

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
قیمتش رو در جریان هستید؟! مرسی

راستش دروغ چرا ، درست یادم نیست اگ اشتباه نکنم صد و خورده ای اینا شد  ، اول میخواست جدید بخره ، پیدا نکرد بعدشم میگفت شاید جور در نیاد ....

اونی ک قدر داشتن تو رو نفهمید ، یه روزی در حسرت نداشتنت خواهد سوخت ... اونروز دور نیست اما خیلی دیره     ؛ )
2706