2726
عنوان

غذاهای پر ریزون قرتی پرتی😋+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 206444 بازدید | 1721 پست
این دسرهات اسمشون چیه؟

اولی پای پارافه لیمو که چیزا خاصی هم توش نیست خوشمزه هم هست لطیفه بچه ها خیلی دوسش دارن ،دوخی و سومی هم روکر موز هستن یکیش با ژله یکیش بدون ژله خیلی خیلی مقوی و خوشمزس

مِث یِه پُــروتون فکر کن همیشه مُثـبـت +
اون کیک‌رولت و چ جوری درست کردی؟؟عزیزم

عزیزم اسمش شارلوت توت فرنگیه عکس دستورشو گذاشتم تو همین صفحه که این پست رو نوشتم یکی دوتا پست بالاتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون شبیه رلته چیههه؟؟ 

اون عزیزم شارلوت توت فرنگیه توی همین صفحه دستورشو گذاشتم برای سالاد الویه هم میتونین همچین تزیینی کنید با نون باگت

2728
بالش عکس باقلوا گذاشته بودی طرز تهیشو بگو لطفا فقط طرز خمیرش نه ها حاظری میگیرم فقط اون وسط مسطاش چی ...

عزیزم خمیر آماده رو روی هر ورقش بابرس کره آب شده میزنی،گردوی خرد شده،یاپسته خرد شده یا هرمغزی که دوست داری میپاشی بایه چیزی مثل نی رولش میکنی بعد دوطرفشو فشارمیدی تا چروک بشه،میچینی توسینی فر میزاری انقدر بپزه که روش طلایی بشه،بعد یه لیوان آب یه لیوان شکر کمی گلاب زعفران وپودر هل میزاری بجوشه،حدود ده دقیه بعد باقلوا که پخت وقتی داغ بود شربت خنک روبریز روش وبزار دوساعت تو یخچال بمونه

آرزوهایت راجایی یادداشت کن خدایادش نمیرودولی توممکن است فراموش کنی چیزهایی که امروزداری روزی جزو آرزوهایت بود
واووووووووو😍😍😍😍...خارق العادهههه هستن... ماشاالله ❤️❤️❤️ من بیست سالمه می‌خوام آشپزی یاد بگیرم،ا ...

قربونت عزیزم باید به اموزشگاه های قنادی و اشپزی مراجعه کنید و بهتون بعد یه دوره ای گواهینامه میدن  درجه ۲ و بعدش درجه ۱ 

اشپزی قنادی بسیار فرار و زیاده هرچی هم یاد بگیرید بازهم غذا دسرو شیرینی هایی هست که ادم هنوز تست نکرده و درست نکرده موفق باشی 

خمیر پیتزا رو چطوری درست میکنید؟؟ 

کلا پیتزا چطوری درست میکنید 

من به هرروشی امتحان کردم نون پیتزام یا خمیر بود یا خشک بود 😞😐 

البته تو سینی خود فر

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                *آدم مذهبی نیستم اما از آنانی که به هیچ چیزی پایبند نیستند میترسم از آنان که خدارا به چالش میکشند میترسم اینها برای هیچکسو هیچ چیز ارزشی قائل نیستند فریب ظاهر روشن فکرشان را نخورید*             *پروفسور سمیعی* 
بدون فرم میشه توتابه دوطرفه .من توتابه معمولی درست کردم کف تابت کاغذروغنی بندازروش یکم چرب کن موادرو ...

ااا واقعا اره بلدم طرز تهیه اشو فقط نمیدونستم‌تو ماهیتابه هم‌میسه حتما امتحان میکنم گلم ممنونم😍😍😍😘😘

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤
عزیز شرمنده من جایی هستم نت ضعیفه عکس نمیاد برم خونه حتما براتون میفرستم ... اگه اینستا دارید پیج ی ...

مرسی عزیزدلم دشمنت شرمنده 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
عزیزم این دستورش اندازه. ها رو نگفته میشه کاملشو بفرستی

فکر کنم تو دو تا قسمت فرستادمش عزیزم

پستای پایینش ببین احتمالا هست

الانم دوباره میذارم موادش

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃
2706