2733
2734
عنوان

غذاهای پر ریزون قرتی پرتی😋+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 206446 بازدید | 1721 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه دستورشو بدی

شرمنده عزیزم روی عکسم ریپلی نشده نمیدونم دستورِ چیو میخوای بگو کدوماست چون چندتا عکس فرستادم

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
روی شیرینی نارگیلی ها، هم سفیده تخم مرغ یا چیز دیگه ای زدین؟

نه عزیزم فقط گریل کردم یه تایم کوچولو

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
2728
اگه کنار عکسات یه نوشته یا استیکر بذاری مشخص میشه کدوم عکس ریپلای شده، مثلا اسمش رو بنویسی🌼

شرمنده اون موقع ک فرستادم نمیدونستم حالا خیلی از دوستان دستور پرسیدن و من شرمنده شون شدم و نمیدونم ک کدوم دستور رو میخوان ...

ممنون ک گفتی مهربونم !

چه رولت هاتون خوب در اومدن😍، من کیک رو که میخوام رول کنم میشکنه🥺🤕🤕 باید چیکار کنم؟

عزیزم یا زیاد توی فر می مونن یا اینکه خیلی ضخیمن ...

اول اینکه حداکثر ۲۰ دقیقه توی فر باشن بیشتر نباید باشه .

دوم اینکه ضخامتش زیاد نباشه .

سوم اینکه از فر در میاری سریع روشون رو بپوشون ک خشک نشه یکم ک خنک شد یه سلفون یا کاغذ روغنی پهن کن روش یا پودر نارگیل یا خاک قند بریز ک رولت نچسبه بعد رولت رو روش برگردون کاغذ روغنی رو جدا کن کیک رو رول کن بذار یخچال خنک خنک بشه بعد بیار خامه بزن !

شرمنده عزیزم روی عکسم ریپلی نشده نمیدونم دستورِ چیو میخوای بگو کدوماست چون چندتا عکس فرستادم

دشمنت مهربون جان دستور شیرینی هات   ک شبیه شیرینی گردویی یا نارگیلی بود اگ  اشتباه نکنم

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
شرمنده اون موقع ک فرستادم نمیدونستم حالا خیلی از دوستان دستور پرسیدن و من شرمنده شون شدم و نمیدونم ک ...

🌹🌹🌹

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
2738
عزیزم یا زیاد توی فر می مونن یا اینکه خیلی ضخیمن ... اول اینکه حداکثر ۲۰ دقیقه توی فر باشن بیشتر نب ...

ممنون از توضیحات کامل 🌹🌹🌹😍💞

اللّٰهم صلِّ عَلی محمدٍ وَ آلِ محمّد وَ عجّل فَرَجَهم⁦☘️⁩ اللّٰهم عجِّل لِوَلیکَ الفرج 💚 سلامتی و ظهور امام زمان (عج) صلوات 💚
دشمنت مهربون جان دستور شیرینی هات   ک شبیه شیرینی گردویی یا نارگیلی بود اگ  اشتباه نکنم

عزیز شرمنده من جایی هستم نت ضعیفه عکس نمیاد برم خونه حتما براتون میفرستم ...

اگه اینستا دارید پیج یسنا کوک ب انگلیسی من گردویی و نارگیلی با دستور اون ددست کردم فوق العاده شد ولی بقیه چیزها رو با دستور یه گروه توی تلگرام درست میکنم ...

پنکیک شکلاتی حوصله تزیین نداشتم ولی فوق العاده بود

سلااااام 

افرررین؟؟😍😋😋🌹🌹🌹

میشه لطفا دستور یه پنکیک خوب رو بهم بدین🙏🙏

من یه بار درست کردم از رو  دستور یه خانم اشپز که کانال دارن و کارشونم خیلی خوبه مثلا،ولی طعم خمیر میداددد😬اصلاا حال به هم زن بود قابل خوردن نبود ☹☹☹عیناااا عین دستور هم درست کردم😐

چرااااا به نظرتون؟

یعنی دستور خوب نبود یا کار من مشکلی داشته؟🤔

2706