2157
2106
عنوان

غذاهای پر ریزون قرتی پرتی😋+عکس

202445 بازدید | 1694 پست

نظرتون چیه هر که یه غذایی دسری شیرینی کیکی چیزی خیلی خفن درست میکنه دستورش اینجا بذاره درست کنیم کیف کنیم

ترجیحا غذاهای فر و ماکروفری قرتی پرتی😋😍

من خودم تازگیا یه شیرینی دانمارکی درست کردم که به نظرم خوب شد یه ته چین تک نفره

اگه دوست داشتید بگید دستورش بذارم

عکس غذاهاتونم بذارید نصفه شبی دلمون آب بیوفته😋

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃

ببینمم

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

یکم دلم بخاپ😂

همسرجانم جان جانانم جانانه جان میدهم به جانت💏دوستت دارم تاابدویک روز💏خدایاازعمرم کم کن به عمرش اضافه کن💏سایه ات ازسرماکم نشودحضرت یار💏بهترین هدیه ی خدابودی برام همسرم💏تاآخرین لحظه زندگیم عاشقانه کنارت میمانم همسرم💏

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2149

شامی

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

من عکس نتی واستون میزارم😁

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن راجع به خودتون نشانه ضعفه ... شما هر وقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیف اید ... پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت 😊 کاش لوکیشن بعضیاتون ، تو زندگی من نبود 😒
2050

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست؛ انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن راجع به خودتون نشانه ضعفه ... شما هر وقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیف اید ... پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت 😊 کاش لوکیشن بعضیاتون ، تو زندگی من نبود 😒
2143

قبلش

اگر بمیرم مامان بابام تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘
پیراشکی مرغ ببخشید که خیلی قرتی به حساب نمیاد😅

ینی من هلاک اون سفیدای دورش شدم😍😂

چی هستش اونا؟

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

بعدش😋

2051